Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spaceworkers znaleźli się na krótkiej liście 25 nagród

Spaceworkers znaleźli się na krótkiej liście 25 nagród

Pracownicy organizacji charytatywnej Make Space z siedzibą w Warrington zajmującej się opieką zdrowotną i społeczną zostali nominowani do 25 nagród podczas trzech oddzielnych ceremonii.

Nagrody Great British Care Awards, Social Care Leadership Awards i Women Achieving Greatness in Social Care Awards (WAG) przyznawane są co roku w celu uczczenia wybitnych osiągnięć osób w sektorze opieki.
Firma Make Space zatrudniająca ponad 1000 pracowników ma finalistów trzech regionalnych rund konkursu Great British Sponsorship Awards: North West, Yorkshire i East Midlands, a czterech finalistów North West ma siedzibę w Warrington.
Wendy Moore jest pracownikiem pomocniczym w Warrington Day Service. Została nominowana do nagrody Dignity in Care Award po nominacji przez zastępcę dyrektora operacyjnego Shane’a Parnella.
Shane powiedziała: „Ludzie często mówią nam, jak Wendy zmieniła ich życie, a niektórzy zostają wolontariuszami lub pracują w sektorze opieki. Jej determinacja, by zapewnić wszystkim dobre życie, które większość z nas uważa za oczywiste, inspiruje każdego, kto ją spotyka zrobić to samo.

Cały zespół zajmujący się usługami w zakresie dobrego samopoczucia psychicznego w Warrington ubiega się o trofeum w uznaniu ponadprzeciętnego wskaźnika powrotu do zdrowia osób z problemami psychicznymi w mieście.
Menedżer Sam Stockdale powiedział: „Od pierwszej oceny i przez cały okres leczenia ich etosem jest zawsze przekraczanie oczekiwań. Są współczujący, wyrozumiali, zachęcający i mają bogatą wiedzę na temat wsparcia dostępnego dla pacjentów”.
Zespół pracowników pomocniczych w Harpers Green, osiedlu domów dodatkowej opieki w Padgate, również został doceniony za swoje wysiłki.
„Ten zespół okazuje współczucie i jest w pełni skupiony na dobru mieszkańców” – powiedziała menadżerka Liz Kamwithi. „Ciężko pracują i poświęcają większość swojego czasu poza pracą i obowiązkami rodzinnymi na organizowanie zbiórek pieniędzy. Chciałbym, aby zostali docenieni za swoje poświęcenie i zaangażowanie”.
I wreszcie nowicjuszka Anna Evans(na obrazie), który dołączył do Make Space w zeszłym roku jako dyrektor ds. nauki i rozwoju, został nominowany do nagrody Workforce Development Award. Anna została uhonorowana za realizację inicjatyw, dzięki którym organizacja charytatywna otrzymała prestiżową nagrodę Gold Investors in People Status.
„Annę pasjonuje wzmacnianie pozycji innych poprzez rozwój umiejętności” – powiedział Tom Cruise, zastępca dyrektora ds. kadr w Make Space.
„Dokonał przeglądu całej swojej oferty szkoleń obowiązkowych, aby zapewnić wszystkim naszym współpracownikom dostęp do odpowiedniego rozwoju umiejętności”.
Wszyscy finaliści z Warrington dowiedzą się, czy otrzymają nagrody podczas ceremonii w Manchesterze 11 listopada.

READ  Start SpaceX Starship: Kiedy wystartuje Starship SN15? | Nauka | Aktualności

Rachel Peacock, dyrektor generalna Make Space, powiedziała: „To niezwykle ważne, aby świętować sukcesy wszystkich ciężko pracujących zespołów w sektorze opieki. Samo bycie nominowanym oznacza, że ​​ktoś zauważył, jak nasi koledzy każdego dnia robią wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć cele charytatywne wizja stawiania dobrego samopoczucia w centrum uwagi.” Zdrowie i sprawy społeczne.
„To coś, co należy uczcić, niezależnie od tego, kto zdobędzie puchar. Jednak znalezienie się na krótkiej liście 25 nagród to w rzeczywistości wielki zaszczyt dla wszystkich zaangażowanych.