science

Space Jam: nowy przegląd dziedzictwa – marzenia bez humoru | Animacja w filmie

drMieszka w trzewiach Warner Bros. „sługi” niezwykle potężnego i złowrogiego algorytmu, Al G Rhythm (przywróconego przez Dona Cheadle’a, często noszącego cekiny). To może być najlepszy żart Kosmiczny Jam: Nowe Dziedzictwo, w dużej mierze nieśmieszna kontynuacja filmu animowanego z 1996 roku, w którym gwiazda NBA Michael Jordan i Looney Tunes grali w koszykówkę przeciwko drużynie kosmitów.

Głównym planem Al G jest cyfrowe porwanie LeBrona Jamesa z Los Angeles Lakers (grającego samego siebie) i przekształcenie „człowieka rodziny, biznesmena i gwiazdy mediów społecznościowych” w postać marki Warner Brothers, którą można wrzucić do dowolnego z jej istniejące franczyzy. Aby uciec, James musi przegrupować zespół Tune Squad i wygrać mecz piłki ze swoim 12-letnim synem Domem (Cedric Joe), który również został wciągnięty na serwer.

oryginalny zatłoczone miejsce Został zainspirowany reklamami telewizyjnymi Nike Jordana, więc w filmie pojawiła się tajemnicza samoświadomość. Z drugiej strony, kontynuacja wydaje się na serio ukazywać możliwość recyklingu archiwów Banku Światowego. Jej płynna, animowana sekwencja trwająca milę na minutę wprowadza Lolę Bunny (Zendaya; Zagubieni) w świat Wonder Woman i wysyła Tweety’ego i Babcię do… macierz. Naturalna charyzma Jamesa powinna pozwolić, aby film się rozprzestrzenił, ale jest pogrążony w lawinie rozrywek, od Gremliny do Gra o tron.

READ  `` Nienadzorowany '' chiński pocisk spada na ziemię i nikt nie wie, gdzie może wylądować - wiadomości ze świata