Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space Foundation nadaje nazwę Emisshield Inc. I Fisher Space Pen Company w Space Technology Hall of Fame w 2021 roku

Space Foundation nadaje nazwę Emisshield Inc. I Fisher Space Pen Company w Space Technology Hall of Fame w 2021 roku

Informacja prasowa od: Fundacja Space
Data publikacji: poniedziałek, 3 maja 2021 r

Fundacja Space, Ogłoszono dzisiaj organizację non-profit założoną w 1983 roku dla Globalnego Ekosystemu Kosmicznego To jest 36 Sympozjum Kosmiczne Będziesz świętować wprowadzenie w Space Technology Hall of Fame® Z dwóch innowacji opracowanych dla kosmosu, które obecnie poprawiają jakość życia na Ziemi. Ceremonie wprowadzające będą częścią 36. Space Symposium, które odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia w Broadmoor, Colorado Springs.

Założona w 1988 roku Space Technology Hall of Fame wyróżnia zmieniające życie technologie wyłaniające się z globalnych programów kosmicznych, honoruje odpowiedzialnych naukowców, inżynierów i innowatorów oraz informuje opinię publiczną o znaczeniu tych technologii jako zwrotu z inwestycji w eksplorację kosmosu.

Spotykać się z kimś, Wprowadzono ponad 80 technologii, a setki organizacji i osób zostało uhonorowanych za adaptację technologii kosmicznych do produktów komercyjnych, które poprawiają jakość naszego życia na Ziemi. Wolontariusze są wybierani w drodze rygorystycznego procesu selekcji zarządzanego przez panele sędziów, w skład których wchodzą wybitni naukowcy, badacze, astronauci, przywódcy cywilni i handlowi, a także osoby z całego świata, technologii i globalnych społeczności biznesowych. Pełną listę rekruterów można znaleźć pod adresem www.spacefoundation.org/what-Robimy / space-tech-hall-Of Fame 2 / AgitatorTechnologie /

Na cześć nowych wyróżnionych, CEO Space Corporation Tom Zelibor Podziel się: „Tegoroczni wolontariusze naprawdę reprezentują ducha Galerii Sław Technologii Kosmicznych. Obaj wytwarzają produkty, które miały swoje początki w eksploracji kosmosu, a teraz można je znaleźć w domach, firmach i społecznościach na całym świecie. Gratulacje dla tych wizjonerskich liderów, którzy mają wgląd w rozwój i sprzedaż tych narzędzi, abyśmy mogli z nich korzystać tutaj, na ziemi ”.

2021 Galeria sław technologii kosmicznych

READ  Nowe obserwatorium kosmiczne pomaga rozwiązać zagadkę supermasywnych czarnych dziur

Powłoka ochronna do materiałów ceramicznych

Syngiel:

Organizacje:

Emisshield Inc. Wytwarza i sprzedaje różnorodne powłoki o wysokiej E do użytku w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Technologia kryjąca się za farbą została wynaleziona w NASA Ames Research Center we wczesnych latach 90-tych jako powłoka ochronna do stosowania na statkach kosmicznych i była pierwotnie licencjonowana dla Emisshield Inc. W 1996 r. Udzielono licencji na wyłączne korzystanie z tej technologii przez Emisshield w późniejszym okresie 2001 r. Pierwszym komercyjnym zastosowaniem, dla którego została opracowana, była powłoka materiałów budowlanych do zastosowań w ścianach ogniowych. Od tego czasu firma stworzyła prawie 40 różnych receptur, które zostały opracowane do różnych zastosowań – od odzieży i części do samochodów wyścigowych po ciężkie zastosowania przemysłowe w hutach żelaza i stali, materiałach ogniotrwałych, włóknach ceramicznych i maszynach do wytwarzania energii.

Kosmiczne długopisy

Syngiel:

  • Paul Fisher, Założyciel Fisher Space Pen Company (pośmiertnie)

Organizacje:

Fisher Space Pen został pierwotnie opracowany dla amerykańskich astronautów do użytku w lotach kosmicznych. Tworząc i projektując pióro w połowie lat sześćdziesiątych, Paul Fisher chciał stworzyć pióro, które jest specjalnie dostosowane do wyjątkowych wyzwań atmosferycznych mikrograwitacji. W listopadzie 1966 roku uzyskał swój pierwszy patent na „pióro antygrawitacyjne” i poddał swoje prototypy rygorystycznemu procesowi testowania, aby zasymulować wyzwania związane z lotami kosmicznymi. NASA złożyła zamówienie na 400 długopisów w 1967 r., A zadebiutowali na pokładzie misji Apollo 7 w październiku 1968 r. Według firmy FisherSpace od tego czasu latał długopisami podczas każdego załogowego lotu kosmicznego, a długopis jest obecnie sprzedawany na całym świecie w wymiana na szeroki wachlarz zastosowań.

Władcy

W skład wybitnego jury, które wybrało uczestników Space Technology Hall of Fame 2021, weszli:

  • Todd Prost, dyrektor programów specjalnych, Numerica
  • Keith Cowing, prezes SpaceRef Interactive, Inc.
  • Debana Gandhi, inżynier ds. Sterowania, nawigacji i sterowania, Axiom Research Laboratories, TeamIndus
  • Meredith Garofalo, meteorolog radiowy, WeatherNation
  • Heidi Holwell, emerytowany starszy dyrektor ds. Marketingu strategicznego i komunikacji, systemów kosmicznych i inteligencji, L3Harris Technologies
  • Angelique Johnson, dyrektor generalny MEMStim LLC
  • Iruka Shidinma Joy, starszy inżynier – Departament Systemów i Inżynierii Kosmicznej, Państwowa Agencja Badań i Rozwoju Kosmicznego
  • Tom Roeder, główny redaktor wojskowy, The Gazette, Colorado Springs, Kolorado
  • Dr Luke Sauter, pułkownik USAF, stały profesor i kierownik wydziału astronautyki Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych
READ  bluedot 2023 ogłasza pierwszą falę głośników o tematyce kosmicznej

O Galerii Sław Technologii Kosmicznych

Galeria sław technologii kosmicznych Honoruje osoby, instytucje i firmy, które dostosowują technologie pierwotnie opracowane dla kosmosu, aby poprawić jakość życia na Ziemi. Rozpoczęty w 1988 r. Przez Fundacja Space Praca pod Seminarium 365 , Program nagród inspiruje także przyszłych innowatorów kosmicznych. Nagrody są nominowane przez społeczność kosmiczną i biura transferu technologii Międzynarodowej Agencji Kosmicznej, są oceniane przez Komitet Ekspertów ds. Przestrzeni i Technologii i są wpisywane do Galerii Sław Technologii Kosmicznych na specjalnym przyjęciu pod adresem Seminarium kosmiczne. Aby uzyskać więcej informacji lub polecić technologię, odwiedź stronę www.spacetechhalloffame.org.

O Symposium 365

Seminarium 365, Sekcja Fundacja Space, Jest głównym źródłem informacji o mediach i wydarzeniach w globalnym ekosystemie kosmicznym, dostarczającym wiarygodnych wiadomości, informacji i miejsc do łączenia się i prowadzenia interesów w ramach światowej sławy firmy. Seminarium kosmiczneI Platformy cyfrowe Symposium 365 I Raport kosmiczny. Obsługując sektor komercyjny, rządowy i edukacyjny, Symposium 365 oferuje programowanie premium – na żywo i online – dla profesjonalistów, przedsiębiorców, nauczycieli i studentów do nauki, komunikacji i prowadzenia biznesu przez 365 dni w roku. Aby dowiedzieć się więcej o Symposium 365, odwiedź www.symposium 365.org.

O Fundacji Space

Fundacja Space Jest to organizacja non-profit założona w 1983 roku, zapewniająca bramę do edukacji, informacji i współpracy w zakresie eksploracji kosmosu i przemysłu inspirowanego kosmosem, które definiują globalny ekosystem kosmiczny. Kierując się modelem partnerskim, Space Foundation prowadzi trzy działy, które łączą pełen zakres interesariuszy – biznes, rząd, edukację i społeczności lokalne – poprzez członkostwo korporacyjne, sponsoring, pozyskiwanie funduszy i granty. Centrum Innowacji i Edukacji Jest to platforma do uczenia się przez całe życie. Seminarium 365 Jest głównym źródłem informacji o mediach i wydarzeniach, w tym światowej sławy Space Symposium Seminarium kosmiczne. Globalny sojusz Ułatwia współpracę na całym świecie. Odwiedź Space Foundation pod adresem www.SpaceFoundation.org, I poszliśmy za nim Serwis społecznościowy FacebookI ŚwiergotI InstagramI LinkedinI youtube.

READ  Przełom w Stanford ma swoją cenę

###

Wszystkie nazwy marek i produktów są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich firm.

Tagi: Space Foundation, Space Technology Hall of Fame, Emisshield Inc. , Fisher Space Pen Company, ekonomia kosmiczna, technologia kosmiczna, innowacje kosmiczne, ekosystem kosmiczny, orędownik przestrzeni kosmicznej, handel kosmiczny, przemysły inspirowane kosmosem

Kontakt z mediami:

Rich Cooper

Wiceprezes ds. Komunikacji strategicznej i komunikacji

Fundacja Space

(202) 596-0714

[email protected]

Dotty O’Rourke

Kontakty rynkowe

(650) 344-1620

[email protected]

// Koniec //

Więcej biuletynów, raportów o stanie lub najważniejszych artykułów.

Prosimy o śledzenie na SpaceRef Świergot I polub nas Serwis społecznościowy Facebook.