Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space Force uruchamia NFT w rozszerzonej rzeczywistości

Amerykański astronauta Neil Armstrong był pierwszą osobą, która postawiła stopę na Księżycu i zasłynął z powiedzenia o lądowaniu na Księżycu: „To jeden mały krok dla człowieka, jeden wielki skok dla ludzkości”.

Teraz stanie się również pionierem w odkrywaniu metawersu.

Siły Kosmiczne USA wystrzelą satelitę na jego cześć 17 czerwca. Jest to piąty pojazd we flocie satelitów GPS III i będzie rozwijał usługi globalnego pozycjonowania i nawigacji dla konstelacji GPS dla użytkowników wojskowych i cywilnych. Siły Kosmiczne nie tylko przesuwają granice w kosmosie. Badają metawersum, wystrzeliwując satelitę NFT w związku z faktycznym startem.

Wydaje się, że w tym roku NFT stały się towarem. NFT oznacza niewymienny token. Jest to unikalny zasób oparty na blockchain, który żyje w blockchain. CryptoPunks i Cryptokitties były pierwszymi NFT wprowadzonymi w 2017 roku. Od tego czasu artyści, YouTuberzy, aktorzy, marki, a nawet sztuczna inteligencja stworzyli własne NFT. Przeszli od dziwnego i niezrozumianego towaru do wciąż nieco niezrozumiałego, ale wysoko cenionego. W ramach tej pionierskiej inicjatywy Space Force nawiązało współpracę z cyfrowymi firmami artystycznymi شركات dookoła świata A VueXR, aby uruchomić własne NFT z rozszerzoną rzeczywistością.

Zestaw NFT, nazwany „Armstrong Satellite NFT Launch with Space Force”, jest pierwszym zestawem kodów nie podlegających wymianie (NFT) z USSF. Zawierał limitowaną edycję dwucyfrowej monety NFT GPS III SV05 „ARMSTRONG” GPS III SV05 „ARMSTRONG”, monetę GPS III SV05 „ARMSTRONG” oraz monetę NFT podobną do monet okolicznościowych i naszywek zwykle przydzielanych członkom USSF zespół misji. NFT zostały stworzone w celu rozszerzenia ich zasięgu i udostępnione ich właścicielom za pośrednictwem aplikacji VueXR dostępnej na iOS i Androida.

14 czerwca, na trzy dni przed startem satelity, satelita NFT „ARMSTRONG” będzie dostępny w Atlasie Gwiezdnym. Star Atlas to wieloosobowa gra metaverse online. Drugą platformą partnerską, którą będą miały NFT, jest EterCyfrowa platforma do zbierania przedmiotów, takich jak karty do gry. NFT Armstronga będą dostępne w sieci Ethernity 17 czerwca.

NFT i szyfrowanie sposobem na wsparcie weteranów

Aby mieć NFT „ARMSTRONG”, musisz mieć portfel na blockchainie i kryptowalutę, aby zapełnić ten portfel. W marcu 2021 r. administracja Bidena skonfrontowała się z wyzwaniami kryptowaluty i przesłała ją do IRS w… Plan dla rodzin amerykańskich. Plan przyznaje, że kryptowaluty stanowią „stosunkowo niewielką część dochodów biznesowych dzisiaj, a znaczenie transakcji kryptowalutowych prawdopodobnie wzrośnie w następnej dekadzie…” Agencje rządowe wskazują na przyszłość działań związanych z blockchainem, opracowując wytyczne i raportowanie procedury dotyczące kryptografii. NFT „ARMSTRONG” wspiera armię amerykańską i weteranów, ale nie jest oficjalnie powiązana ani wspierana przez Departament Obrony USA ani żaden z jego podmiotów stowarzyszonych.

Kosmiczne dziedzictwo w Metaverse

„Ponieważ satelita Armstrong zapewnia krytyczne możliwości bezpieczeństwa narodowego z orbity, Grupa NFT rozszerza swoje dziedzictwo, wykorzystując ciągłość technologii blockchain” – powiedział. Travis Clwyd , dyrektor generalny WorldwideXR i producent wykonawczy NFT. „Grupa NFT odzwierciedla pragnienie USSF i Armstrong Estate, aby inspirować i edukować obecne i przyszłe pokolenia o znaczeniu rozwijania i wzmacniania zdolności kosmicznych wymaganych do ochrony Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników przed zagrożeniami związanymi z przestrzenią kosmiczną”.

Clwyd dodał również o premierze: „To była niesamowita współpraca edukacyjna, aby zbudować eksperymentalny NFT następnego poziomu z Space Force GPS III na satelicie nazwanym na cześć jednego z największych astronautów w historii. zespół, w tym nasi cyfrowi artyści, partnerzy z wieloma talentami i platformami NFT, do produkcji wszystkiego, od hologramów 3D satelitów po cyfrowe konstelacje GPS. Niektóre z możliwości będą obejmować oglądanie w rozszerzonej rzeczywistości w czasie rzeczywistym za pośrednictwem medium blockchain Metaverse.

Neil Armstrong zrobił ogromny krok dla ludzkości. Zrozumiał również tę tajemnicę i pragnienie zrozumienia, które prowadzą ludzi ku przyszłości. Powiedział: „Tajemnica tworzy zdumienie, a zdziwienie jest podstawą ludzkiego pragnienia zrozumienia”.

Czy satelita nazwany na jego cześć i grupa NFT zainspirują więcej ludzi do eksploracji kosmosu i metawersów, aby osiągnąć nowe wyżyny ludzkości?

READ  Supermasywne czarne dziury mogą zawierać gigantyczne gazy tsunami wirujące w wirach