Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space for the Unbound wystartuje 19 stycznia 2023 r.

Space for the Unbound wystartuje 19 stycznia 2023 r.

Kawałek historii życia gra przygodowa Miejsce dla niezrzeszonych wystartuje za PlayStation 5A Seria XboxA Playstation 4A Xbox OneA konwertyciA komputer Przez parowyA Epickie gry Przechowuj i Gog 19 stycznia 2023 na całym świecie wydawcy ukoronowane produkcje A Chór na całym świeciei deweloper Studio Mojiken ogłoszony.

W Japonii fizyczna wersja gry ma ukazać się na PlayStation 5 i Switch w tym samym dniu.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem pliku Steam . strona:

Na około

Miejsce dla niezrzeszonych To fragment życia narracyjnej przygodówki, której akcja rozgrywa się pod koniec lat 90. w wiejskiej Indonezji i opowiada o przezwyciężaniu lęków, depresji i relacji między chłopcem a dziewczyną obdarzonymi nadprzyrodzonymi mocami. Będzie towarzyszyć Atmie i Rayi w ich samopoznaniu pod koniec lat licealnych.

Przewodniki po funkcjach

  • Odkryj Indonezję w latach 90. – Położony w małym miasteczku inspirowanym wiejskimi latami 90 w Indonezji, Miejsce dla niezrzeszonych Oferuje urocze, oparte na fabule doświadczenie z tętniącym życiem środowiskiem, które czeka na odkrycie.
  • nurkowanie umysłowe, początek-wzorzec – Użyj swoich mocy, aby zanurzyć się w umysłach ludzi, przemierzać świat rzeczywisty i surrealistyczny. ekspertyza Wspomnienia mieszczan i odsłanianie tajemnic dotyczących miasta i jego mieszkańców.
  • Badanie zdarzeń nadprzyrodzonych Liceum dobiega końca, gdy nagle uwalnia się tajemnicza nadprzyrodzona siła. Najpierw meteor, potem gigantyczny kot potwór wyłaniający się znikąd, a teraz świat się wali.
  • Estetyka Makoto jest inspirowana Shinkai Naciesz oczy estetyką sztuki pikselowej inspirowanej animacją Makoto Shinkai i kierownictwem artystycznym.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Data premiery przyczepy

READ  Nowy gatunek osy nosi złowrogie imię Doktora Who