Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space Blues są nie z tego świata na Breeders’ Cup Mile po kolejnych dramatach na stoiskach | wiadomości o wyścigach konnych

Edward Whitaker Edward Whitaker (racingpost.com/photos)

“title=”Space Blues: Udany podczas ostatniego startu w Breeders’ Cup Mile” class=”js-imageLoader” data-at-xn=” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/ 11 /06/100609-medium.jpeg “data-br-n =” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/11/06/100609-medium.jpeg “data-br-m = „https://www.rp-assets.com/images/news/2021/11/06/100609-large.jpeg” data-br-w = „https://www.rp-assets.com/ images / news/2021/11/06/100609-large.jpeg “data-br-xw=” https://www.rp-assets.com/images/news/2021/11/06/100609-large.jpeg ” onclick =” zwraca fałsz; “>

Space Blues: Udany finałowy start w Breeders’ Cup Mile

Edward Whitaker Edward Whitaker (racingpost.com/photos)

Sobota: FanDuel Breeders’ Cup Mile prezentowany przez Jockey Fund for the Permanently Disabled, Del Mar

Space Blues fantastycznie zakończyło swoją karierę, odnosząc trzecie głośne zwycięstwo w Mill Breeders’ Cup.

Pięcioletni Charlie Appleby wzmocnił swój sukces w Grand Prix na ciężkim terenie w Longchamp wygodnym zwycięstwem na dystansie jednej mili na szybkim terenie w Del Mar.

Jednak właściciele Godolphin i Appleby mieli więcej dramatów przed pierwszym rzędem, których inni biegacze Master Of The Seas zostali podrapani po tym, jak wychowali się w bramach pod wodzą Jamesa Doyle’a.

Mill Breeders’ Cup: pełny wynik


Stało się to tuż po tym, jak wyszkolony w Appleby olbrzym wycofał się z Juvenile Turf w piątek, a jego kolega stajenny wycofał się z ostatnich gier, a następnie wciągnął go z powrotem z zamieszaniem panującym przed wygraniem ostatniego wyścigu pierwszego dnia.

Appleby powiedział: “W ciągu ostatnich 24 godzin było kilka fajnych wyścigów! William odbył świetną podróż do Space Blues, a ja jestem na Księżycu, aby zobaczyć, jak szybuje.

„Nie jest najlepszy w pokonywaniu zakrętów, ale wiedziałem, że po wyprostowaniu wróci do domu”.

Kolejne zwycięstwo Space Blues na szczycie miało miejsce w Maurice De Geste Prix w zeszłym roku, podczas lądowania Turf Sprint w Arabii Saudyjskiej na pierwszym starcie tego roku.

Buick powiedział: „Space Blues jest jednym z moich ulubionych, więc chciałem oddać sprawiedliwość jego ostatniemu startowi. Czułem trochę większą presję niż normalnie, więc cieszę się, że osiągnęliśmy wynik, którego szukaliśmy”.

„To wspaniały mały koń i być może nie zdobył uznania, na jakie zasługuje. Mam nadzieję, że nadal będzie wspaniałym ogierem”.

Space Blues ma na swoim koncie rekordowe 11 zwycięstw, trzy sekundy i jedną trzecią z 19 startów oraz wygrali prawie 2 miliony funtów w puli nagród.

Mother Earth and Real Appeal, sprinterzy dla Aidana O’Briena i Jessiki Harrington, osiągnęli późne zwycięstwa z tyłu stawki, ale nie zdenerwowali menedżerów.


Przeczytaj to wtedy:

READ  Dwóch uczniów Liceum Lindbergh wysyła badania w kosmos

Oisin Murphy występuje w historycznym wieczorze Pucharu Hodowców w Japonii

Bob Baffert zdobywa punkty w Pucharze Hodowców wśród kontrowersji dotyczących dopingu


Ponad 50% zniżki na Klub Członków Postów Wyścigowych! Members Club to jedyna subskrypcja, której potrzebują entuzjaści wyścigów i obstawiający, aby być na bieżąco i podejmować mądrzejsze decyzje dotyczące zakładów. Funkcje obejmują wczesny dostęp do cyfrowej gazety Racing Post, wiadomości, ekskluzywnych wywiadów, najlepszych porad i narzędzi do modelowania, które pomogą w obstawianiu. Wybierz ‘Get Ultimate Monthly’ i wprowadź kod TRYME, aby otrzymać pierwszy miesiąc za jedyne 14,99 £* – to lepiej niż połowa ceny!

Zapisz się teraz

Jeśli uznasz, że klub członkowski nie jest dla Ciebie odpowiedni, możesz anulować w dowolnym momencie, kontaktując się z nami.

* 14,99 GBP za pierwszy miesiąc miesięcznej subskrypcji Club Ultimate zostanie obciążone członkami, a następnie zostanie odnowione w pełnej cenie


Po raz pierwszy opublikowano o 22:38 6 listopada 2021 r.