Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space & BAFF przygotował nowe zestawy rowerowe

do Tydzień Rowerowy 2021 Publikujemy serię artykułów na temat możliwości rowerowych w South Leeds:

Activ Leeds wsparła dwie nowe grupy rowerowe w South Leeds poprzez program Community Cycle Club w Cyclying UK.

„Jazda na rowerze w Wielkiej Brytanii odegrała kluczową rolę w budowaniu naszej grupy i poczuciu pewności, że możemy się poruszać”.

skomentował Arlie Haslam, Community Welfare Development Worker w Your Space.

„Otrzymaliśmy wiele porad i wsparcia i nie możemy się doczekać, aby zainwestować nasz grant z powrotem w naszą grupę rowerową.

„Nasza grupa stanowi doskonałą okazję do budowania pewności siebie i umiejętności jazdy na rowerze w przyjaznym i wspierającym środowisku. Skupiamy się również na społecznym aspekcie jazdy na rowerze i korzyściach, jakie płyną z tego dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. Nasze członkostwo w Cycling UK pomoże nam kupić więcej rowerów i więcej rowerów i możliwości Szkolenia dla naszych uczestników Mamy na co czekać!”

W ciągu ostatnich kilku tygodni Your Space zajęło się nową „grupą kolarską i społeczną kobiet” na Beeston Hill. Grupa była dla miejscowych kobiet świetnym sposobem na powrót do jazdy na rowerze, budowanie swoich umiejętności i pewności siebie oraz poznawanie innych.

Twoja przestrzeń Jest to projekt społecznościowy realizowany we współpracy z Touchstone, Women’s Health Matters i Holbeck Together, skupiający się na poprawie zdrowia psychicznego i samopoczucia. Jazda na rowerze i ćwiczenia to świetny sposób na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia.

Grupa Your Space ma na celu budowanie poczucia wspólnoty wśród rowerzystek; Spraw, aby sport był łatwiejszy i mniej onieśmielający. Wspaniale było patrzeć, jak nasi uczestnicy poprawiają się i zaskakują swoimi postępami. Niektórzy uczestnicy nie jeździli na rowerze przez ponad 30 lat przed dołączeniem do grupy. Ale to, co mówią, jest prawdą – nigdy nie zapomnisz, jak jeździć na rowerze! Nigdy nie jest za późno, aby podjąć nowe wyzwanie i zająć się hobby, jakim jest jazda na rowerze. Oto niektóre wypowiedzi członków grupy:

„Dziękuję za możliwość, nigdy nie sądziłem, że zrobię coś takiego.”

„Wspaniale jest mieć coś własnego, bez udziału dzieci”.

„Jestem z siebie naprawdę dumny. Tak się cieszę, że przyszedłem – znów poczułem się jak dziecko!”

Po pierwszych kilku tygodniach budowania podstaw w Cross Flatts Park, teraz trochę wyruszają, budując wiedzę na temat bezpieczeństwa drogowego i dojazdów do pracy.

„Naszą ambicją jest zacząć jeździć po drogach, kanałach i poza nimi. Chcemy wykorzystywać jazdę na rowerze jako sposób na kontakty towarzyskie i odkrywanie nowych obszarów w Leeds.

„Jeśli jesteś kobietą i interesujesz się jazdą na rowerze, zapraszamy do nas. Nasza grupa to świetny sposób na rozpoczęcie swojej rowerowej podróży w przyjaznym, nie oceniającym środowisku. Mamy rowery i kaski, które możesz wypożyczyć – wszystko, czego potrzebujesz musisz zabrać ze sobą to ty!”

Możesz dowiedzieć się więcej, kontaktując się z Arlie na 07435 914350 lub e-mail: [email protected].

READ  Niezrównany widok upiornego światła w gromadach galaktyk z Teleskopu Jamesa Webba

Julie Gill na nowo odkryła miłość do jazdy na rowerze w zeszłym roku po tym, jak Covid-19 uniemożliwił jej oferowanie zwykłych zajęć fitness w społeczności. W marcu 2020 r. ustała cała jej niezależna praca, a jej działalność, podobnie jak wiele innych, została zmuszona do zamknięcia.

Musiałem wyjść z domu, więc pożyczyłem rower od brata i zacząłem jeździć. To dało mi takie zamieszanie, nie tylko wspaniale było przebywać na świeżym powietrzu na świeżym powietrzu, ale także wykonywałem bardzo potrzebny trening. Za każdym razem, gdy się kręcę, czuję się niespokojny i przygnębiony”.

Przed Covid-19 Jolie wykonywała zajęcia fitness z Better Action for Families. Kiedy przestali, zastanawiali się nad założeniem przyjaznej lokalnej grupy rowerowej. Julie otrzymała za pośrednictwem Cycling UK fundusze na rozwój społecznościowego klubu kolarskiego.

Jolie była w stanie uczestniczyć w szkoleniu liderów jazdy i obecnie jeździ regularnie w sobotę rano przez większość tygodni o 10 rano z Middleton Park Circus (jeśli pozwala na to pogoda) i szczegóły na jej stronie Facebook South Leeds Social Cycling Group.

Grupa South Leeds Social Cycling ma teraz coraz więcej zwolenników, podczas gdy inni łapią bakcyla!

„Udało nam się wyjść w sobotę i dołączyli do nas dwaj nowi członkowie. Mamy nadzieję, że grupa zbierze się ponownie w ciągu najbliższych kilku tygodni, gdy pogoda się poprawi.”