Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Space 11, jednostka biznesowa zajmująca się produkcją rozrywkową, uruchomiona w kosmosie dzięki partnerstwu z Iervolino Entertainment

Unikalną i rewolucyjną misją SPACE 11 jest tworzenie treści filmowych, telewizyjnych i internetowych, a także wydarzeń na żywo (koncerty, zawody sportowe itp.), Które będą filmowane w kosmosie. SPACE 11 będzie pierwszą firmą całkowicie poświęconą tworzeniu formatów i wydarzeń rozrywkowych Zero Gravity.

Iervolino rozpoczął już rekrutację starszych współpracowników, w tym czołowych inżynierów w branży, astrofizyków, astronomów, techników i pokrewnych ekspertów, którzy będą systematycznie badać wszystkie środki i metody wymagane do wypełnienia misji firmy – skupionej wyłącznie na tworzeniu czegoś zadziwiającego, wyjątkowego i globalnego.

SPACE posiada 11 rad doradczych, w skład których wchodzą byli pracownicy Elon Musk Space-X, a także Międzynarodowe Centrum Nauk Astronomicznych GAL Hassin Sycylia.

Irvolino powiedział: „Dzisiaj myślenie o projekcie tej wielkości może wydawać się futurystyczne i niepraktyczne, ale postęp techniczny postępuje tak szybko, że w perspektywie średnioterminowej wszystko jest naprawdę możliwe. Elon Musk A aktorzy lubią Tom Cruise Już teraz badają region i narzędzia komunikacji w przestrzeni dla indywidualnych i innych inicjatyw. Spodziewam się, że do pierwszej połowy 2023 roku będziemy już w stanie osiągnąć pierwsze wydarzenie na żywo ”.

O firmie Iervolino Entertainment

Iervolino Entertainment SpA to założona przez niego firma o zasięgu globalnym Andrea Irvolino w Rzym Założona w 2011 roku. Compmay zajmuje się produkcją filmów, programów telewizyjnych, seriali internetowych, animacji i wielu innych treści. Firma zadebiutowała na giełdzie Sierpień 2019 Jest notowana na rynku AIM Italia w Borsa Italiana. Większość jej udziałowców Andrea Irvolino I Monica Bacardi.

Firma przez lata rozwijała znaczące relacje z międzynarodowymi partnerami i nawiązała partnerstwo z międzynarodowymi aktorami i aktorkami w celu rozwijania produkcji filmowych do międzynarodowej dystrybucji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź iervolinoentertainment.com

Źródło: Iervolino Entertainment

Powiązane linki

http://www.iervolinoentertainment.com