Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Southring zdobywa 11. miejsce z rzędu i przewyższa Campbella w pierwszej rundzie | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe/Greg McAfee, Camden Thomas, starszy sędzia South Range, szuka otwartego kolegę z drużyny podczas środowego zwycięstwa Raiders nad Campbell Memorial. Thomas ustanowił w środę nowy rekord szkolny w jednym sezonie pod względem bramek (41) i asyst (26) w środę.

BEAVER TOWNSHIP – Drużyna piłkarska chłopców z South Range w przeszłości miała powolny start, ale zawsze znajdowała sposób na przygotowanie się do sezonu poza sezonem iw tym roku nie jest inaczej.

Po wygranym 14:0 meczu z Campbell Memorial w środę, Raiders (13-2-1) rozpoczęli kolejną serię po zakończeniu sezonu i wygrali swój jedenasty mecz z rzędu.

Jack Staffeld strzelił dwa gole w pierwszych trzech minutach, a kolega z drużyny Logan Butcher dodał hat-tricka w pierwszej jedenastce, aby objąć pięciobramkową przewagę, a napastnicy nigdy nie oglądali się stamtąd.

– Dobrze jest zacząć i miejmy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować to, co zrobiliśmy dziś wieczorem i kontynuować grę w play-off, dostać się do finałów stref i zatrzymać Mojo – powiedział trener South Ring Zach Stump.

„W zeszłym roku zaczęliśmy bardzo powoli i niestety to właśnie robimy. Ale dobrze jest zacząć powoli od początku, a kiedy dojdziemy do play-offów, naciskamy na koniec. Ale ta seria 10 zwycięstw na koniec sezonu, co jest teraz pomogło 11 gier w półfinale.

Środa nie tylko rozpoczęła play-offy South Range, ale była to również ważna noc dla świetnego pomocnika Camdena Thomasa, który w jednym sezonie ustanowił nowe rekordy pod względem bramek i asyst.

Zdobył 41. miejsce w sezonie, robiąc przerwę w 15. minucie meczu. Wysłał swoją 26. asystę w tym sezonie do Owena Yegleya nieco ponad minutę temu w pierwszej połowie, aby doprowadzić do 12-0 i również ustanowił ten rekord.

„To trochę surrealistyczne myśleć, że w historii South Ring mam najwięcej bramek i asyst w sezonie” – powiedział Thomas. „Ale jest to wyraźnie coś, czego nie zrobiłbym bez moich kolegów z drużyny, a potem cała chwała Bogu za to, że dał mi prezenty, aby móc to zrobić”.

READ  Rankingi mocy Euro 2020: Finały we Włoszech i Anglii wyglądają prawdopodobnie po dramacie ćwierćfinałów

Na początku swojej głównej kampanii Thomas nie był do końca pewien, co osiągnie w tym roku po strzeleniu zaledwie 25 goli rok wcześniej. Ale w miarę upływu sezonu on i jego koledzy z drużyny spotykają się, aby stworzyć wyjątkowy rok i nawet on nadal sam siebie zaskakuje.

„Moje oczekiwania wobec nas były niskie, ale jasne jest, że całkowicie się przebiliśmy i wykonaliśmy znacznie lepszą robotę, niż mogłem się spodziewać” – powiedział Thomas.

Chociaż Thomas był główną częścią tegorocznego sukcesu South Range, zespół nadal się umacniał w ciągu roku.

Po przegranej 4:2 z Boardmanem na początku sezonu, Raiders przegrali swój jedyny mecz z Polską w wyniku decyzji 6:1. Od tego meczu, który odbył się 7 września, Southring wstrząsnął swoją zwycięską passą w 11 kolejnych meczach i pozwolił tylko na sześć bramek w tym procesie. Oprócz pokonania zespołów takich jak Lakeview, Girard, Jefferson, Niles i Hubbard, Raiders zemścili się również na Polsce, wygrywając 30 września 5:1.

„Po tym meczu (ich porażce) wiedzieliśmy, że mieli prostą passę niepokonanych w sezonie zasadniczym, więc wygrana była dla nas wielką odskocznią” – powiedział Stamp. „Dało nam to duże zwycięstwo, a także część mistrzostw konferencji”.

Odkąd Pierścień Południowy przegrał z Polską, Thomas powiedział, że wiele rzeczy zmieniło się dla Najeźdźców.

„W końcu dostaliśmy nasz oddział i wszyscy decydowali o swoich rolach” – powiedział Thomas. “Wszyscy odkryli swoje indywidualne role, grając je bardzo dobrze i zaczęliśmy bardzo dobrze komunikować się jako zespół. Zaczęliśmy grać dla siebie nawzajem i chemia jest teraz. ”

Po zdobyciu ostatnich pięciu bramek 45-0, Raiders zrobili krok w samą porę, aby zdobyć tytuł hrabstwa, a może i więcej. Kontynuują wyścig w następny wtorek, kiedy zmierzą się ze zwycięzcą, który uplasował się na 6. miejscu Badger i 11. rozstawionym Colombiana.

READ  Pływanie - Sześciu polskich pływaków odesłanych do domu z Japonii po błędzie administracyjnym

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej