Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sorestam i przyjaciele chętnie pomogą |  Wiadomości, sport, praca

Sorestam i przyjaciele chętnie pomogą | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie: Neil Madhavan Anika Soristame ze swoim 12-letnim synem Willem McGee rozmawia z byłym mistrzem British Open Benem Curtisem i członkiem LIV Tour Jasonem Kocrakiem w poniedziałek na imprezie Annika Fore East Palestine w Lake Club w Polsce.

POLSKA — Kiedy legenda golfa Annika Sorenstam i jej mąż, tubylcy z Palestyny ​​Wschodniej, Mike McGee, odwiedzili miejsce wykolejenia pociągu 3 lutego, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

To, co wcześniej widzieli na wideo i obrazach w telewizji i Internecie, stało się bardzo realne, gdy byli świadkami następstw katastrofy.

„Wczoraj przejechaliśmy przez EP – zobaczyliśmy stary dom Mike’a z dzieciństwa, w którym mieszkają jego dziadkowie, szkołę, a potem dosłownie niecałą milę stąd, gdzie wykoleił się pociąg” Sorenstam powiedział w poniedziałek.

„To wszystko było spieprzone i był biznes drogowy. … Tylko po to, aby zobaczyć, jak to było i z czym mieli do czynienia, trudno to zrozumieć. To jest prawdziwe, kiedy tam idziesz i widzisz to i czujesz to. ”

To, czego byli świadkami, sprawiło, że ich wysiłki w poniedziałek były jeszcze bardziej znaczące „Anika dla Wschodniej Palestyny” Charytatywny wyjazd golfowy Lake Club zebrał ponad 100 000 dolarów na wyjazd do miasta, które nadal odbudowuje się i odbudowuje po katastrofie.

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane bezpośrednio do East Palestine za pośrednictwem The Way Station, aby pomóc zapewnić mieszkańcom podstawowe potrzeby, inwestować w sport młodzieżowy i wypełnić luki dla tych, którzy najbardziej potrzebują środków.

para „Chciałem pojechać na turniej golfowy – myślę, że to po prostu nasz sposób na budowanie świadomości” – powiedział. — powiedział Sorenstam. „Okaż im trochę miłości i wsparcia, ale także podnieś ich i zmotywuj na duchu. Nie jesteśmy tutaj, aby wymyślać badania naukowe, chodzi bardziej o dawanie społeczeństwu poprzez sport.

READ  Podgląd: Polska vs Węgry - prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Nie mogę uwierzyć w wsparcie, biorąc pod uwagę wszystkich ludzi, mamy najlepszą pogodę, o jaką można prosić i to (był) po prostu niesamowity dzień”.

Odkąd w 2008 roku Sorenstam odeszła od konkurencyjnego golfa na LPGA, Sorenstam i jej rodzina są prywatnie zaangażowani w działania filantropijne na całym świecie, zwłaszcza poprzez działalność Fundacji ANNIKA.

Wycieczka golfowa w The Lake Club to kolejny przykład chęci Sorenstama do dawania.

„Mam wielkie szczęście, że jestem tu, gdzie jestem, i dziękuję ci na wiele różnych sposobów” — powiedział Sorenstam. „Czuję, że golf jest świetnym narzędziem do tego celu – do tworzenia świadomości, łączenia ludzi, aby dawali coś od siebie i przynosili trochę radości.… Czuję, że to mój obowiązek, moja odpowiedzialność, aby móc to zrobić bo gdyby nie golf, nie byłoby mnie tutaj”.

Dorastając z Edem Muranskim, jednym z organizatorów imprezy, właścicielem The Muransky Companies i prezesem The Lake Club, słynnym trenerem piłki nożnej i kardynałem Moneyem, Bob Stoops poczuł się zobowiązany do włączenia się w akcję charytatywną, nawet jeśli trwało to zaledwie dwa lata. dni po zwycięstwie Stoopsa w Arlington XFL Championship Renegades.

„Wszystko, co możesz zrobić, aby wesprzeć i pomóc tym ludziom, chciałbym być tego częścią”. Powiedział zakręty. „Ed i ja dorastaliśmy razem i mieszkaliśmy w tym samym budynku. Byliśmy przyjaciółmi na zawsze. … (wykolejenie pociągu) było druzgocące i po prostu módlcie się za wszystkich i aby wszyscy sobie z tym poradzili”.

Wychowanek Warren John F. Kennedy High School, Jason Cockrack, właśnie zajął 11. miejsce na LIV Golf Invitational w Tulsa w stanie Oklahoma w niedzielę, ale udało mu się nawet wyrwać w poniedziałek, by wesprzeć wioskę.

Kokrak dołączył do Sorenstam w stanie Ohio i byłego pro PGA Tour, Bena Curtisa, aby przed rozpoczęciem wycieczki dać uczestnikom klinikę krótkiej gry na 9. dołku.

READ  Ronald Crapia, były szef mafii, zmarł w wieku 92 lat | Wiadomości, sport, praca

„Wspieranie tej społeczności to jedyne, co mogę zrobić, biorąc pod uwagę to, jak szczęśliwy byłem na polu golfowym przez ostatnie półtorej dekady” — powiedział Cocrack. „Poznałem już pół tuzina osób, które znam od dawna. Miło jest zobaczyć tak wiele znajomych twarzy i zaangażować się w tę wielką sprawę podnoszenia na duchu tej społeczności.”

Stoops, Kokrak i Curtis nie byli jedynymi zaangażowanymi gwiazdami. Inne znane nazwiska Mahoning Valley, takie jak były rozgrywający Browns Bernie Kosar, emerytowany prezydent Youngstown State University Jim Tressel, były główny trener piłki nożnej YSU Bo Bellini, obecny główny trener piłki nożnej YSU Doug Phillips i były Steeler Mike Tomchak byli obecni przez cały czas.

[email protected]


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej