Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony zintegruje czat głosowy Discord w „następnych miesiącach”

Sony zintegruje czat głosowy Discord w „następnych miesiącach”

Kilka źródeł, w tym to samo źródło, które podało szczegóły dotyczące konsoli „PlayStation Pro” kilka miesięcy temu Powiedział, że pełna konsolidacja sporu nadejdzie na PlayStation w nadchodzących miesiącach.

Rozumie się, że integracja nastąpi w wersji 7.00, a wersja 6.00 zostanie wydana w połowie września.

Wdrożenie konsoli rozstrzygania sporów od dwóch miesięcy znajduje się na etapie kontroli jakości, a postępy w aplikacji podobno „idą dobrze”.

Jeśli nie masz pewności co do integracji, oznacza to w zasadzie, że będziesz mógł korzystać z Discord na swoim PlayStation 5.

W maju ubiegłego roku Sony ogłosiło Nowe partnerstwo z Discord. Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny, powiedział: „W PlayStation nieustannie poszukujemy nowych sposobów, aby umożliwić graczom z całego świata łączenie się ze sobą, nawiązywanie nowych znajomości i społeczności oraz dzielenie się zabawnymi doświadczeniami i trwałymi wspomnieniami.

W tym duchu z radością ogłaszamy nowe partnerstwo z Discord, usługą komunikacyjną, z której gracze są najbardziej znani i z której co miesiąc korzysta ponad 140 milionów ludzi na całym świecie”.

„Wspólnie nasze zespoły już ciężko pracują, aby połączyć Discord z Twoimi doświadczeniami społecznościowymi i grami w PlayStation Network.

Naszym celem jest połączenie doświadczeń Discord i PlayStation na konsolach i urządzeniach mobilnych już na początku przyszłego roku, umożliwiając przyjaciołom, grupom i społecznościom spotykanie się, cieszenie się i łatwiejsze łączenie podczas wspólnego grania w gry”.

Discord stał się niezbędną aplikacją dla społeczności graczy i osób prywatnych na całym świecie dzięki funkcjom VoIP i wiadomości błyskawicznych.

Nie ma wątpliwości, że integracja Discorda z PlayStation 5 znacznie ułatwi komunikację na konsoli, ponieważ ponad 350 milionów zarejestrowanych użytkowników zdecyduje się korzystać z aplikacji na swoim komputerze/telefonie komórkowym.

Chociaż źródła nie były w stanie podać dokładnej daty, kiedy Discord zostanie dodany do PlayStation 5, oczekuje się, że zostanie on dodany pod koniec roku.

READ  Sony Alpha 9 III – pierwszy na świecie pełnoklatkowy czujnik migawki globalnej w hybrydowym bezlusterkowcu