Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony zaprasza 28 czerwca do odnalezienia swojego regionu

Zdjęcie: Push Square

Jak krążyły plotki na początku tygodniaWygląda na to, że Sony ogłosi nową partię produktów przeznaczonych dla graczy 28 czerwca. Inicjatywa – która wydaje się nie być kierowana przez PlayStation – obejmie kilka nowych ogłoszeń, w tym: Trzy słuchawki już wyciekły oraz Kilka monitorów do gier to się zawahało. Wszystkie przedmioty będą oznaczone nową marką INZONE, ale nie jest jasne, czy Podobno konsola „Professional” na PS5 Będzie częścią tej partii.

a Świergot Post, który potwierdza ogłoszenie o godzinie 14:00 PDT / 22:00 BST, zawiera slogan „Znajdź swoje nowe terytorium” – skutecznie potwierdzając pogłoski. Pomimo nastawienia graczy, ta inicjatywa nie wydaje się angażować PlayStation w realnym zakresie — przynajmniej jeszcze nie. O ile te zmiany nie ulegną zmianie po ujawnieniu produktów, może to być kolejny dziwny przykład zaskakująco rozdartych działów biznesowych Sony.

Aby być uczciwym, wspomniane monitory do gier – podobno mają być dostępne w permutacjach 4K i 1080p – mają być wyposażone w funkcjonalność „doskonałą na PS5”, w tym licznik klatek i opcje automatycznego kontrastu. Możesz dowiedzieć się więcej o tym wszystkim stąd. Czy będziesz mieć oko na tę nową linię produkcyjną? Zacznij oszczędzać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Ubisoft reaguje na awarię serwera, obiecuje „wcześniejsze powiadomienie” przed zamknięciem