Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony wycofuje karty detaliczne PS Now od sprzedawców w Wielkiej Brytanii

Dołącz do liderów gier, wraz z GamesBeat i Facebook Gaming, na ich drugiej dorocznej konferencji GamesBeat i Facebook Gaming Conference | GamesBeat: W Metaverse 2 25-27 stycznia 2022 r. Dowiedz się więcej o wydarzeniu.


Gracze z Wielkiej Brytanii nie będą mieli możliwości zakupu subskrypcji Playstation teraz U sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii. Od piątku, 21 stycznia, sprzedawcy w tym kraju będą musieli wyciągnąć karty PS Now ze swoich półek. Tak wynika z wiadomości, które w tym tygodniu pojawią się w sklepach takich jak Game.

Oto jak odczytać komunikat z poleceniami gry:

„Sklepy mają czas do zamknięcia w środę, 19 stycznia, aby usunąć wszystkie karty POS i ESD ze wszystkich obszarów, w których znajdują się klienci, i zaktualizować swoje cyfrowe gniazda zgodnie z nadchodzącą w tym tygodniu aktualizacją komercyjną…”

PlayStation Now to usługa subskrypcji strumieniowej i gier w chmurze firmy Sony. Zawiera setki gier, ale obecnie różni się od innej subskrypcji gier Sony, PlayStation Plus.

Ale Ostatni raport z Bloomberg Twierdzi, że Sony planuje zintegrować PS Now z PS Plus. Pomysł polegałby na tym, aby wszystko było w PS Plus, oferując jednocześnie różne poziomy. Krokiem na drodze do ewentualnej integracji będzie prawdopodobnie rezygnacja z kart abonamentowych PS Now.

Wydarzenie

Drugie coroczne targi GamesBeat, Facebook Gaming Summit i GamesBeat: Into the Metaverse 2

Ucz się więcej

Skontaktowałem się z PlayStation w celu uzyskania komentarza, ale jeszcze nie udzielili odpowiedzi. Zaktualizuję tę historię, jeśli to się zmieni.

Chociaż PlayStation jest znane z potężnych konsol do gier i ogromnych, świetnych gier, sprytnie przekształciło się w model usług, który zapewnia rekordowe przychody i zyski. Wydatki graczy na gry na żywo i subskrypcje pozwoliły Sony zrekompensować kosztowny biznes związany z uruchomieniem PlayStation 5.

Firma zazwyczaj traci ogromne sumy pieniędzy przez lata wypuszczania nowych PlayStation. Ale Rekordowy zysk operacyjny w wysokości 3,2 mld USD w ostatnim roku podatkowym. To powinno nadal rosnąć dzięki sukcesowi PlayStation, ale może dalej i ustabilizować ten wzrost dzięki sile swoich usług.

READ  Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów w Wielkiej Brytanii od Game, Smyths i nie tylko

gry

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „Gdzie pasja spotyka biznes”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Wspaniali, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • Możliwości sieciowe
  • Wywiady prywatne tylko dla członków, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Czatuj z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do imprez o podobnych poglądach

Zostań członkiem