Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sonic Frontiers Story Trailer oficjalnie potwierdza listopadową premierę

Sonic Frontiers Story Trailer oficjalnie potwierdza listopadową premierę

Zdjęcie: SEGA

Aktualizacja nr 2 [Tue 23rd Aug, 2022 19:55 BST]: dokładnie na czas! Cóż, może trochę się spóźniłem po tym, jak Sega przypadkowo udostępniła dziś swoje ogłoszenie. Ale hej, przynajmniej oficjalnie wiemy, kiedy Sonic Frontiers w końcu zostanie wydany!

Sonic pojawił się w tegorocznym edytorialu Gamescom Night Live, a podczas pełnej akcji prezentacji fabularnej niebieski kamuflaż ujawnił, że powróci na konsole 8 listopada.

Teraz wiemy, że Sonic poszukuje zaginionych Szmaragdów Chaosu w dziwnym nowym świecie, otoczonym przez niezwykłe stworzenia. Ten świat nazywa się Starfall Islands, a Sonic będzie musiał lecieć jak najszybciej, aby ocalić mieszkańców.

Sprawdźcie poniższy zwiastun i podzielcie się swoimi przemyśleniami na temat tego nowoczesnego spojrzenia na grę w komentarzach!


Modernizacja: Podczas gdy zwiastun został usunięty lub ukryty na YouTube, ktoś na Twitterze z łatwością zarchiwizował japońską reklamę, więc sami możemy zobaczyć, co Sega pozwoliła sobie na to.

Nie ma tu wiele do zrobienia – w końcu to tylko japońskie ogłoszenie – ale data premiery, 8 listopada, jest głośna i wyraźna.


oryginalny artykuł [Tue 23rd Aug, 2022 11:00 BST]: Ktoś musi zerwać taśmę izolacyjną na Sega i Sonic Frontiers! Po wiadomościach, że… Tajwański sklep Niektóre materiały promocyjne do gry, które ujawniły listopadową datę premiery i dodatkowe treści, które nadejdą, japońskie konto Sega YouTube przez pomyłkę przesłało krótki zwiastun gry.

Firma od tego czasu go usunęła, ale nie wcześniej niż zwolennicy Eagle (i NibelNa Twitterze obejrzyj zwiastun, który ma datę premiery – 8 listopada.

To trochę różni się od daty, którą pisaliśmy w zeszły piątek, ale ponieważ pochodzi z samej Segi, prawdopodobnie jest to prawda.

READ  WhatsApp działa w zakresie przesyłania wiadomości między platformami

Sonic Frontiers pojawi się podczas wieczornego otwarcia targów Gamescom, które rozpocznie się w tym samym czasie 11:00 PDT / 19:00 GMT dziś wieczorem. W tym momencie wydaje się bardzo prawdopodobne, że data premiery zostanie wówczas oficjalnie potwierdzona, a Sega przez pomyłkę przesłała japońską wersję zwiastuna zbyt wcześnie. Przepraszam!

Może Sega mogłaby wykorzystać tę uroczą małą postać, Koco, aby odwrócić nas od tego przypadkowego ujawnienia?

dogłębna lektura

Czy obejrzycie premierę Night Live of Sonic Frontiers? Dowiedzmy się!