Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sofia G. Pantelas 1960-2023 | Wiadomości, sport, praca

Warren — Sophia J. Pantelas, lat 62, z Warren, zmarła we wtorek po południu, 23 maja 2023 r., w szpitalu św. Józefa w Warren.

Sophia urodziła się 12 września 1960 roku jako córka Warren, córki George’a „Reks” i Georgii Apostolakisa Pantelasa.

Sophia była absolwentką Warren G. Harding High School w 1978 roku, a następnie studiowała na Youngstown State University.

Sophia przez wiele lat ceniła sobie możliwość pracy w oryginalnym sklepie ślubnym Evalyn w Warren wraz z babcią, matką i ciotkami. Później została pisarką ds. Sprzedaży w Gorant Candies of Warren. Jak wszystko w życiu, akceptuje swoją postawę i ludzi wokół niej. Sofia kochała swoich współpracowników i klientów jak rodzinę.

Zofia była dumną i oddaną członkinią Greckiego Kościoła Prawosławnego św. Demetriusza w Warren. Była wielką fanką sportu, zwłaszcza sportu w Cleveland. Dla swojej rodziny Sophia była kimś więcej niż tylko kobietą, była chodzącą świętą. Niczego nie kochała bardziej niż przebywania z rodziną, zwłaszcza z wnukami, które były jej całym światem. Sophia była doskonała w pielęgnowaniu każdej chwili, robiąc zdjęcia rodzinie, przyjaciołom, a nawet rodzinnym psom. Zawsze myślała o innych i troszczyła się o wszystkich. Sofia była uosobieniem miłości i gościnności na tym świecie i wszyscy, którzy ją znali i kochali, będą bardzo za nią tęsknić.

Sophia zawsze będzie pamiętać swoje dwie urocze córki, Nicolette (Jamie) Wilden z Holandii i Eleni (Franzi) Barlamas z Beaver w Pensylwanii; wnuczki Leah i Gianna Wilden; brat Teddy’ego (Julie) Pantelas z Polski; Goodson, Peter Delida; Wielka Córka, Gia Burzyński; i wielu ukochanych kuzynów, siostrzeńców, siostrzenic i przyjaciół.

Śmierć Sophii poprzedzili jej rodzice, George „Reks” i Georgii Pantelas.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić i złożyć hołd Sophii od 16:00 do 19:00 we wtorek 30 maja 2023 roku w kościele Peter Rossi & Son Memorial Church w Warren, 1884 North Rd NE.

READ  Bundesliga: Bochum pokonało liderów Bundesligi Bayern Monachium 4-2

Dodatkowe godziny dyżuru będą od 11:00 do 12:00 w środę, 31 maja 2023 r., w greckim kościele prawosławnym św. Demetriusza w Warren, 429 High St. NE, Warren.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w środę w kościele pod przewodnictwem ks. Constantine Valentasis.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Oakwood.

Zamiast kwiatów można było przekazać rodzinie Sophii datki na ostateczne wydatki.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.peterrossiand

sonfh.com, aby zobaczyć ten nekrolog i/lub złożyć kondolencje rodzinie Sofii.

(specjalne zawiadomienie)