Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

’SM.  Marvel „Star Iman Vellani” opowiada o „małej społeczności” innych kanadyjskich aktorów Marvela

’SM. Marvel „Star Iman Vellani” opowiada o „małej społeczności” innych kanadyjskich aktorów Marvela

Obraz za pośrednictwem Disney Plus

kanadyjski pakistański Pani Marvell Gwiazda Iman Fellaini doceniła niewielką, ale rosnącą liczbę Kanadyjczyków kierujących MCU.

Zapytany wcześniej Toronto Teraz magazyn Vellani odpowiada, że ​​jeśli „znajduje społeczność wśród ludzi z kanadyjskiego Marvela”, zwraca się do shang chiSimu Liu i uznali znaczenie zróżnicowanej reprezentacji Kanady nie tylko w MCU, ale w całej rozrywce:

„Rozmawiałem z Simu. Był bardzo miły… Miło jest mieć tę małą społeczność ludzi, którzy to rozumieją i widzą, jak ogromne jest coś takiego, szczególnie dla Kanady, Azji Południowej, Pakistańczyków i muzułmanów. Reprezentujemy tak wielu ludzi ”.

Vellani wykrzyczała także Kanadyjczyka Tamila Maitreyi Ramakrishnana, którego uważa za swojego najlepszego przyjaciela. Chociaż nie jest aktorem MCU, Ramakrishnan występuje w popularnym serialu Netflixa dla nastolatków nigdy wcześniej nie robiłemBył częścią zespołu Pixar Zmienia kolor na czerwony.

Wspomniani wyżej znani kanadyjscy aktorzy MCU to Simo Liu, który jest chińsko-kanadyjczykiem i gra Shang-Chi; Tatiana Maslany, ukraińsko-polsko-niemiecko-austriacko-rumuńsko-kanadyjska, która zagra Jennifer Walters/She-Hulk w nadchodzącym serialu Disney Plus She-Hulk: Adwokat; oraz DeVere Jacobs, kanadyjski obywatel Mohawk of the First Nations, który zagra w innym serialu Disney Plus, echo dźwięku. Inni kanadyjscy aktorzy MCU Są wśród nich Kobe Smulders (Maria Hill), Evangeline Lilly (Osa), Pom Klementieff (Mantis), Rachel McAdams (Kristen Palmer), Serenda Swann (Medusa), Corey Graham (Calvin Chadwick), Carrie Ann Moss (Jerry Hogarth), Emily VanCamp (Sharon Carter), Leah Gibson (Inez Green) i Nathan Fillion (Brutalny więzień).

Zobacz, jak Vellani dołącza do grona kanadyjskich supergwiazd MCU, kiedy Pani Marvell Debiut 8 czerwca na Disney Plus.

READ  Ogłoszono datę 12. Dorocznego Dnia Dyngus