Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Słynna postać Wiedźmina, której niektórzy fani nie mogą znieść

Najwyraźniej pisanie i granie największego popowego zespołu w całym uniwersum „Wiedźmina” nie wystarczy, aby zaskarbić sobie całą rzeszę fanów. Według niektórych fanów na redditpiosenkarz „Toss a Coin to Your Witcher” i wszechstronny komik muzyczny Jasker (Joey Batty) jest z pewnością najgorszą częścią serialu.

Niektórzy uważali, że głównym problemem Jaskiera było to, że postać nie jest w stanie zapewnić fasady komediowej ulgi. „Nie potrafię powiedzieć, czy chodzi o aktorstwo, czy o sceny. A może o jedno i drugie. Mógłby być całkiem niezły w komediach i dostawie, ale przez połowę czasu w tym serialu po prostu chwieję się z tego, jak powinien. bądź szczery (o pomaganiu elfom).’ u/hamsterminator 2 książki.

Inni uznali śpiew poety za nie do przyjęcia i uznali, że wprowadzenie czegoś, co było zasadniczo muzycznymi numerami, było szkodliwe dla ogólnej żywotności przedstawienia. „Właśnie skończyłem odcinek 2, a facet nie może znieść swoich piosenek, zwłaszcza końca odcinka 2. To nie jest Aladyn i mam nadzieję, że nie będzie więcej piosenek, ponieważ myślę, że mogę przestać oglądać z tego powodu” Redditor sh / jibongo789 książki.

Byli też tacy, którzy nie zgadzali się z przedstawieniem postaci. „To jak oglądanie lekcji aktorstwa, gdzie zadanie odgrywa irytującego faceta. Cieszę się, że są inni, którzy podzielają moją nienawiść” u / detektyw Gabbagul otwierany.

Melodramatyczny poeta ma zdecydowanie nabyty gust we wszechświecie i chociaż Batey stworzył wiele zabawnych momentów dla fanów „Wiedźmina”, urok tej postaci wydaje się nie przemawiać również do wszystkich w prawdziwym świecie.

READ  Seria TCL 6 vs Seria TCL 8: Który telewizor należy kupić?