Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Skylink tworzy własne produkty

Skylink z grupy M7 zacznie pokazywać własne produkty od tego roku.

Operator telewizji cyfrowej i telewizji internetowej, który ma ponad 1,5 miliona abonentów w Czechach i na Słowacji, wprowadził nową strukturę programową swojego autorskiego kanału Skylink 7 w 2021 roku. Znaczna część jego ramówki obejmuje oryginalne tytuły StudioCanal i Canal+, takie jak oprócz programowania europejskiego w większości. Kanał jest dostępny 24 godziny na dobę dla klientów Skylink i można go również oglądać w Skylink Live TV.

Jednak od zeszłego roku Skylink jest również aktywnie zaangażowany w rozwój i produkcję własnych treści. Jak mówi Jaromir Glesnik, Członek Zarządu Grupy M7: „Dołączając do grupy Canal+, zyskaliśmy dostęp do ekskluzywnych treści premium od firm produkcyjnych StudioCanal, Canal+ czy Kino Świat. Naszym kolejnym logicznym krokiem jest bezpośrednie zaangażowanie w produkcji, dlatego zapewniamy widzom nie tylko akwizycje, ale także autorskie projekty produkcyjne i koprodukcyjne, które powstają w ramach Grupy Canal+.”

Pierwszym projektem, który uruchomi Skylink, jest Jedna planeta: osiem historiiserial romantyczny koprodukowany z Canal + Polska. Będzie miał premierę 7 lutego w Skylink 7.

Ladislav Rehacek, dyrektor Grupy M7 na Czechy i Słowację, powiedział: „To wyjątkowa seria, zarówno pod względem koncepcji, jak i formatu, stworzona pod przewodnictwem ośmiu najwybitniejszych współczesnych polskich reżyserów. projekt produkcyjny Canal+ Polska i M7 Group.Jestem zachwycony.Dzięki temu rozpoczęliśmy współpracę z naszymi polskimi kolegami, na której możemy budować w przyszłości.

„Oczywiście wciąż szukamy ciekawych pomysłów na serial, który szczególnie nadawałby się do koprodukcji z innymi krajami, w których działa Grupa Canal+.”

READ  Zły początek tygodnia... Netflix usunął 15 filmów z LIKE!