Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Skup się na „Tak Plescu” Raviego Brzozowskiego – Odkryj inną muzykę z Eurowizji 2021 – EuroVisionary

Rafay reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Kontuzja zmusiła go do przerwania kariery zapaśniczej, a zamiast tego przejęła się muzyka. Ogromnym hitem, który w 2012 roku zdobył wiele nagród, był „Tak Blisko”.

Latem 2012 roku Rafai Brzozowski wydał swój pierwszy studyjny album. Album został zatytułowany „Tak Blisko” i zawiera 11 utworów. Utwór tytułowy był pierwszym na płycie, a także wielkim hitem w Polsce. bardzo blisko Piosenka odniosła ogromny sukces radiowy, otrzymując nagrodę na Eska Music Awards.

w Tak, zamknijRaphael śpiewa o czekaniu na kogoś, kogo kocha. Powtarzał jej, że może poczekać, że może dać jej więcej czasu, a kiedy ona też będzie gotowa, powinna go po prostu znać. Piosenka została napisana przez Marka Kosiewicza, który napisał również polski uczestnik Junior Eurovision 2017.

Zbliż się — opinie fanów

Aby dowiedzieć się, co fani Eurowizji myślą dzisiaj o tej piosence Rafała Brzozowskiego, poprosiliśmy Fan Panelu Eurowizji. Zawiera członków zespołu, a także fanów z całego świata.

🇵🇱 🇬🇧 Paweł J. – Szczerze mówiąc, jest to rodzaj łatwej muzyki pop, którego bardzo lubię słuchać. bardzo blisko (Too Soon) to piosenka miłosna, w której Rafał śpiewa, jak bardzo tęskni za osobą, którą kocha. Naprawdę lubię tę piosenkę. Daje tyle pozytywności i nadziei, i każe ci zawsze walczyć o tego, kogo kochasz.

🇩🇰 Charlotte J. – Bardzo podobał mi się jego udział w Eurowizji jazda. To była piosenka, na którą głosowałem w drugim półfinale. Niestety niewielu to robi. Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić jego katalogu muzycznego. Chociaż nie jestem fanem wszystkiego, zauważyłem wiele innych piosenek, które mi się podobają – i bardzo blisko Jest jednym z nich. Rafa ma naprawdę piękny głos, a ta piosenka ma piękną gitarę dookoła, co przykuwa moją uwagę przez całą piosenkę. Nie zaszkodzi też to, że wygląda naprawdę dobrze… w 2012 roku, kiedy ta piosenka została wydana, i nadal jest. Ravi był moim ukochanym na Eurowizji 2021 i kiedy sprawdzam jego stare wersje, nie mogę się doczekać, co przyniesie mu przyszłość.

READ  Praca, która mnie stworzyła: James Rosen

🇮🇪 🇦🇺 Vivienne F. – Cóż za piękna piosenka! Uwielbiam bębny gitary, gwizdek, ma ładny, szybki, jednostajny rytm, potem wchodzą skrzypce, melodyjny refren i ładne, odpowiednie dla radia prowadzenie w mojej piosence samochodowej.

🇹🇷 Gunec G. – Bardzo podoba mi się ten utwór, który jest w dobrym średnim tempie sprzed 9 lat. Rafale jest dużo młodszy i bardzo przystojny. Ma silny głos.

🇵🇹 Linete A. – Chociaż nie rozumiem tekstu, właściwie lubię tę piosenkę i brzmi ona bardzo dobrze. Część muzyczna też jest bardzo dobra i jest to bardzo radosna piosenka. Miło to słyszeć i podobało mi się.

🇳🇱 🇩🇰 Wouter V. – A teraz coś zupełnie innego niż jego piosenka z Eurowizji. Doceniam, że słyszeliśmy, że ma naprawdę dobry głos i nie błyszczał tak wyraźnie jazda. Szkoda, że ​​piosenka jest taka nudna…

Michał O. – Rafał wydaje się być w marszu, z taką piosenką, bardziej niż w latach 80-tych. W rzeczywistości to wcale nie jest złe. Nie jestem pewien, czy będę go tak często odtwarzał, ale byłby to wystarczająco dobry utwór na album Rafale.

🇨🇿 Joseph S – Mając to na uwadze bardzo blisko Od 2012 roku to wcale nie jest zła piosenka. Melodia jest bardzo piękna i chwytliwa, aw tym przypadku Rafa jest harmonijny (przynajmniej w wersji teledysku/study) w przeciwieństwie do jego występu na Eurowizji 2021. Siłą Rafy jest zdecydowanie język polski. Być może lepiej czuje się w swoim ojczystym języku niż w angielskim. Nic dziwnego, że to jego największe dotychczasowe hity.

🇳🇱 Vica K. – To jest bardziej jego piosenka. Jego głos jest lepszy, a ja wolę to jazda. Ale nie posłucham tego więcej niż raz.

READ  Widzowie Netflixa byli pod wrażeniem „szalonego” nowego thrillera, nazwanego „obowiązkowym”

Ciesz się Rafą bardzo blisko W osadzonym filmie. Poniżej wideo możesz przeczytać więcej na ten temat.

Rafai Brzozowski – Mini Biografia

Grając w kilku mniejszych zespołach w Polsce, Rafai wziął udział w talent show „The Voice of Poland” w 2011 roku. Odpadł tuż przed finałem, ale dla niego był to początek solowej kariery.

W 2012 roku wydał kilka singli oraz swój pierwszy album studyjny Tak Blisko. Piosenka o tym samym tytule stała się najbardziej udanym albumem w Polsce. Ponadto tego samego lata Ravi otrzymał nagrodę. W ślad za tym pojawiło się wiele innych albumów i singli, z których wiele trafiło na polskie listy przebojów i również dobrze się sprzedało.

Dla Rafała Brzozowskiego to nie tylko muzyka. Jego ojciec był zapaśnikiem, a Rafale również uprawiał ten sport. Niestety kontuzja zmusiła go do zatrzymania się. Jednak w 2015 roku jego pasję do sportu i rozrywki połączył udział w „Tańcu z Gwiazdami” w Polsce. Do tej pory jest również znanym prezenterem telewizyjnym w Polsce, a w 2020 roku został wyróżniony nagrodą „Telewizyjna Osobowość”. W tym samym roku był także gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów, który odbył się w Warszawie.

Rafał Brzezowski wziął udział w ogólnopolskim finale Krajowe Eliminacje 2017. Z piosenką zajął II miejsce Niebo nad Europą. Cztery lata później został wybrany wewnętrznie do reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety jego wpis jazda Nie zakwalifikował się do finału konkursu.

n
- lub -
n n
"," connect_hash ":" a86c4792357a14349ac7d969b0f2e2f4 "}]; /*]]> */