Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Skoncentruj się na jednej funkcji interfejsu użytkownika: śledź powiadomienia z historią powiadomień

Skoncentruj się na jednej funkcji interfejsu użytkownika: śledź powiadomienia z historią powiadomień

Powiadomienia na urządzeniach Galaxy przychodzą i odchodzą. A raczej przybywają i można je ręcznie wyrzucić z centrum powiadomień w Pojedynczy interfejs użytkownika Lub podczas otwierania/odczytywania powiązanej wiadomości. Możesz pomyśleć, że gdy powiadomienia znikną, znikną na dobre. I chociaż jest to trochę prawdziwe, One UI zapewnia sposób na śledzenie powiadomień za pomocą funkcji o nazwie Dziennik powiadomień. Tutaj dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Śledzenie powiadomień może się przydać, szczególnie w tych rzadkich sytuacjach, w których możesz otrzymywać tak zwane „ukryte powiadomienia”. Powiadomienia te można opisać jako powiadomienia niewidoczne, których przybycie wyróżnia się jedynie dźwiękiem i wibracją powiadomienia bez samego powiadomienia. Powiadomienia o duchach zdarzają się rzadko i z różnych powodów, ale kiedy tak się dzieje, mogą sprawić, że będziesz mieć więcej pytań niż odpowiedzi.

W każdym razie śledzenie historii powiadomień może się przydać, więc oto jak włączyć tę funkcję na SAMSUNG urządzenie.

Włącz historię powiadomień w One UI

Aby włączyć historię powiadomień w One UI, otwórz plik Ustawienia Aplikacja w telefonie, przejdź do „Powiadomienia”, Kran „Zaawansowane ustawienia,” śledzony przez „Dziennik powiadomień” i naciśnij przycisk przełącznika ON.

Zauważysz, że po pierwszym włączeniu historii powiadomień lista będzie pusta. Innymi słowy, One UI zacznie śledzić Twoje powiadomienia, gdy tylko włączysz tę funkcję. Wręcz przeciwnie, gdy wyłączysz tę funkcję, Twoja historia powiadomień zostanie usunięta. Nie można pojedynczo usuwać wpisów w historii powiadomień.

Po wypełnieniu historii powiadomień możesz dotknąć i przytrzymać powiadomienie, aby uzyskać więcej opcji. Opcje te będą się różnić w zależności od aplikacji. Ogólnie rzecz biorąc, umożliwiają one zmianę niektórych ustawień powiadomień dla każdej aplikacji, włączanie lub wyłączanie plakietek ikon aplikacji dla aplikacji powiązanej z konkretnym powiadomieniem itp. W tym samym menu możesz również całkowicie przewinąć w dół, aby zobaczyć, które aplikacje wysłały powiadomienia do Twojego Galaxy w ciągu ostatnich 24 godzin. Kategorie te można rozszerzyć, aby uzyskać więcej szczegółów.

READ  Bezproblemowe podróże kosmiczne w Starfield są teraz dostępne dzięki nowemu modowi