Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Skład organów ludzkich w przestrzeni: w jaki sposób firma rozmawiała Winston Salem, rewolucja w medycynie regeneracyjnej

Winston Salem, Karolina Północna (WGHP) – stoi na czele medycyny regeneracyjnej Winston Salem dziesięcioleci. Dzisiaj, z przywództwa, który był na miejscu podczas tego okresu, poruszając ten technologii poza tym światem.

Dr Anthony Atala, dyrektor Wake Forest Institute for Rotacyjny Medycyny: „Rozpoczęliśmy tę działalność od ponad 30 lat, w rzeczywistości.” „Tak, dawno temu”.

Atala pokazuje też, że Instytut ma tworzyć tkanki i narządy, a także terapie pomagające leczyć pacjentów. Wyjaśnił, że na początku największym wyzwaniem była próba spowodowania wzrostu komórek. Teraz mogą hodować każdy rodzaj kluczowych komórek.

Powiedział: „Wzrost komórek wymaga czasu, zbieranie komórek razem, tworzenie tkanek i tworzenie tkanek w narządy”.

Atala powiedział, że w ciągu ostatnich trzech lat Instytut rozszerzył trzydrukowy zakres jego specjalnych wymiarów, gdzie ustalił różne typy członków, począwszy od płaskich struktur – takich jak skóra – co mówi, że jest mniej złożona, ponieważ są płaskie , do członków rurkowatych, „a następnie następuje w końcu członki stałe, takie jak serce, nerki i płuca, które są w rzeczywistości najbardziej złożone”.

Następnym krokiem jest wyjście tych kreacji dosłownie nie z tego świata.

W kwietniu firma Axiom Space Company ogłosiła przybycie do Winston-Salem w ramach trójstronnego partnerstwa z WFIRM i RegenMed Development Organization. Axiom Space pracuje nad stworzeniem stacji kosmicznej, która zastąpi Międzynarodową Stację Kosmiczną, którą NASA planuje wyłączyć w 2031 roku.

Atala wyjaśnił szczegółowo: „Oni naprawdę są zainteresowani upewnieniem się, że nasza produkcja w kosmosie, zwłaszcza produkcja leków odnawialnych”.

Atala mówi, że będą szkolić następne pokolenie astronautów w wytwarzaniu tkanek w kosmosie.

„Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, jak możemy hodować komórki w kosmosie, a następnie tworzyć je tutaj i uczyć się, jak to ulepszyć? Dodaliśmy jeszcze, jak możemy wykonać przeszczep tkanki u naszych astronautów”.

READ  Zdjęcia NASA pokazują powodzie w Kolumbii Brytyjskiej widoczne z kosmosu

Jednak wraz z ciągłym żądaniem ludzi, aby żyć dłużej, wzrosła.

Atala powiedział: „Jednym z głównych wyzwań, przed którymi stoimy, jest brak wystarczającej liczby członków do przeprowadzenia przeszczepu”.

Atala twierdzi, że gdy użytkownik po raz pierwszy zaczyna tworzyć tkankę, mija od 4 do 6 tygodni, zanim użytkownik będzie gotowy do przeszczepu.