Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sitcom kręcony przez Hamiltona „Strays” został usunięty przez CBC

Sitcom kręcony przez Hamiltona „Strays” został usunięty przez CBC

Nie będzie więcej The Hamilton Adventures of Animal Shelter Dyrektor Shannon Ross na CBC.

Sieć ogłosiła, że ​​nie będzie przedłużać części swojego przebojowego programu „Kim’s Convenience” na trzeci sezon.

„Możemy potwierdzić, że „Strays” nie powróci” – powiedziała rzeczniczka CBC Tania Koivusalo w e-mailu do The Spectator.

Aktor z Hamilton, Dennis Andres, zagrał w Strays.Zdjęcie Johna Rennisona/Hamiltona Spectatora

„To była decyzja CBC Programming, aby nie przedłużać serii”.

Przedstawiciel programu nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Są jednak dobre wieści z innego frontu. Sieć zatwierdziła kolejny lokalnie nakręcony sitcom „Run The Burbs” na trzeci sezon. Serial opowiada o zabawnej rodzinie rodzinnej, aw filmie Movies on the Mountain West występuje komik Andrew Fong.

"Włącz purpury" Strzelanina na Western Mountain w październiku zeszłego roku.
Kręcenie „Run the Burbs” w Western Mountain w październiku zeszłego roku.Dana Nolana

W „Strays” wystąpiła Nicole Bauer jako Ross, która przeprowadza się do Hamilton z Toronto, aby biegać i pomóc uratować schronisko dla zwierząt Hamilton East przed zamknięciem. Ross był kierownikiem wypożyczalni samochodów w programie „Kim’s Convenience”, który był emitowany w CBC w latach 2016–2021. Program był również emitowany w serwisie Netflix. „Strays” został stworzony przez Kevina White’a, współtwórcę „Kim’s Convenience”.

Biuro GoHotWater przy Ottawa Street North, na południe od Dofasco, zostało zbudowane jako dom schroniska podczas kręcenia wiosną 2021 i 2022 roku. Sezony pierwszy i drugi trwały jesienią w obu latach.

Program jest również kręcony w The Lister Block, French Restaurant, Westinghouse HQ na Sanford Avenue North i Green Acres Park w Stoney Creek.

Dennis Andres i Nicole Power nakręcili w maju scenę do filmu
Dennis Andres i Nicole Power nakręcili w maju scenę do filmu „Strays” na North Ottawa Street.Zdjęcie Johna Rennisona/Hamiltona Spectatora

Został nakręcony w budynku Sojuszu Polskiego na East Barton Street, a jego ustawienie tam wywołało spore poruszenie w okolicy. Zmieniłem zewnętrzną część budynku w Strip N Bowl Donnatelli.

READ  Recenzja Roller Champions: Zamknij się i (Roller) Jam | zabawa

Inni członkowie obsady „Strays” to Tina Jung, Frank Cox O’Connell, Nikki Duvall, Kevin Vidal i Tony Nappeau. Dennis Andres dołączył do drugiego sezonu jako Travis, ukochany Ross. Andres pochodzi z Hamilton i jest absolwentem Cathedral High School.

CBC ogłosiło, że „Son of a Critch” – sitcom oparty na nowofundlandzkiej komedii Marka Critcha – powróci z trzecim sezonem, a „This Hour Has 22 Minutes” powróci z 31. sezonem.

Jeśli myślałeś, że ostatnio widziałeś aktora Zachary’ego Quinto na Hamilton Beachstrip, nie wyobrażałeś sobie tego.

Aktor znany z roli Spocka w reboocie „Star Trek” był w mieście pod koniec marca, kręcąc sceny dla pilota medycznego NBC o imieniu „Wolf”.

Od lewej do prawej: John Chu gra Sulu, Anton Yelchin gra Chekova, Karl Urban gra Bonesa, Chris Pine gra Kirka, Zachary Quinto gra Spocka, Simon Pegg gra Scotty'ego w "Star Trek Poza."
Od lewej do prawej: John Chu gra Sulu, Anton Yelchin gra Chekova, Karl Urban gra Bonesa, Chris Pine gra Kirka, Zachary Quinto gra Spocka, a Simon Pegg gra Scotty’ego w „Star Trek Beyond”.Najważniejsze zdjęcia

Quinto gra dr Olivera Wolfe’a, opisanego jako starszego niż życie neurologa, który kieruje zespołem stażystów Bronx General, którzy badają dramaty medyczne otaczające umysł, a także własne zdrowie psychiczne i relacje.

Wolfe był w Hamilton przez 10 dni, kręcąc zdjęcia w domu przy Beach Boulevard, między Trzecią a Czwartą Aleją.

Serial jest inspirowany książkami dr Olivera Sacksa „Człowiek, który pomylił swoją żonę z kapeluszem” i „Antropolog na Marsie”.

Serial Amazon Prime „Alex Cross”, oparty na bestsellerowej książce Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca.

Serial z Aldisem Hodge’em w roli głównej jest kręcony na ranczu przy 2nd Concession Rd W., w pobliżu Beverly Golf and Country Club oraz w rodzinnej restauracji Breezy Corners na autostradzie 6.

Aldis Hodge jako DeCourcy Ward w "Miasto na wzgórzu." Seria Amazon Prime "Alex Krzyś," Film, oparty na bestsellerowej książce Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca, a główną rolę gra Hodge.
Aldis Hodge jako DeCourcy Ward w filmie Miasto na wzgórzu. Serial Amazon Prime „Alex Cross”, oparty na bestsellerze Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca i występuje w nim Hodge.TNS

„Late Bloomer”, sitcom oparty na rozważaniach zabawnego człowieka Guelph, Jasmeeta Singha Rainy (lepiej znanego jako Jus Reign w jego popularnym programie na YouTube), sfilmował sceny w zeszłym tygodniu w Sikh Gurdwara Dukh Nivaran Sahib na Lake Avenue North, w pobliżu Barton Street Wschód. . . Serial, którego zdjęcia rozpoczęły się w mieście w marcu, skierowany jest do Crave’a.

Guelph Jasmeet Singh Raina (lepiej znany jako Jus Reign w swoim popularnym programie na YouTube) nakręcił w zeszłym tygodniu sceny w świątyni Sikhów na Lake Avenue North.
Guelph Jasmeet Singh Raina (lepiej znany jako Jus Reign w swoim popularnym programie na YouTube) nakręcił w zeszłym tygodniu sceny w świątyni Sikhów na Lake Avenue North.Zdjęcie z pliku Bernarda Weila/Toronto Star

„Pink Is In” był nominowany do nagrody ACTRA Toronto. Drugi rok z rzędu więzienna komedia, w którą wcielił się Hamilton, była nominowana do nagrody Members’ Choice Group Award. Pozostali nominowani to „Murdoch Mysteries”, „Pretty Hard Cases”, „Kind of” i „Symbols”. Zwycięzcę poznamy 26 kwietnia.

Ellen Ray Hennessy jako Warden Dungworth i Kim Lombard z Burlington jako Pip Barnett w serialu "różowy w."
Ellen Ray Hennessy jako Warden Dungworth i Kim Lombard z Burlington jako Pip Barnett w Pink Is In.na zdjęciu różowy