Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sitcom kręcony przez Hamiltona „Strays” został usunięty przez CBC

Nie będzie więcej The Hamilton Adventures of Animal Shelter Dyrektor Shannon Ross na CBC.

Sieć ogłosiła, że ​​nie będzie przedłużać części swojego przebojowego programu „Kim’s Convenience” na trzeci sezon.

„Możemy potwierdzić, że „Strays” nie powróci” – powiedziała rzeczniczka CBC Tania Koivusalo w e-mailu do The Spectator.

Aktor z Hamilton, Dennis Andres, zagrał w Strays.Zdjęcie Johna Rennisona/Hamiltona Spectatora

„To była decyzja CBC Programming, aby nie przedłużać serii”.

Przedstawiciel programu nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Są jednak dobre wieści z innego frontu. Sieć zatwierdziła kolejny lokalnie nakręcony sitcom „Run The Burbs” na trzeci sezon. Serial opowiada o zabawnej rodzinie rodzinnej, aw filmie Movies on the Mountain West występuje komik Andrew Fong.

"Włącz purpury" Strzelanina na Western Mountain w październiku zeszłego roku.
Kręcenie „Run the Burbs” w Western Mountain w październiku zeszłego roku.Dana Nolana

W „Strays” wystąpiła Nicole Bauer jako Ross, która przeprowadza się do Hamilton z Toronto, aby biegać i pomóc uratować schronisko dla zwierząt Hamilton East przed zamknięciem. Ross był kierownikiem wypożyczalni samochodów w programie „Kim’s Convenience”, który był emitowany w CBC w latach 2016–2021. Program był również emitowany w serwisie Netflix. „Strays” został stworzony przez Kevina White’a, współtwórcę „Kim’s Convenience”.

Biuro GoHotWater przy Ottawa Street North, na południe od Dofasco, zostało zbudowane jako dom schroniska podczas kręcenia wiosną 2021 i 2022 roku. Sezony pierwszy i drugi trwały jesienią w obu latach.

Program jest również kręcony w The Lister Block, French Restaurant, Westinghouse HQ na Sanford Avenue North i Green Acres Park w Stoney Creek.

Dennis Andres i Nicole Power nakręcili w maju scenę do filmu
Dennis Andres i Nicole Power nakręcili w maju scenę do filmu „Strays” na North Ottawa Street.Zdjęcie Johna Rennisona/Hamiltona Spectatora

Został nakręcony w budynku Sojuszu Polskiego na East Barton Street, a jego ustawienie tam wywołało spore poruszenie w okolicy. Zmieniłem zewnętrzną część budynku w Strip N Bowl Donnatelli.

READ  „Bądź blisko” na pierwszym miejscu w rankingu 10 najlepszych angielskich programów telewizyjnych Netflix |

Inni członkowie obsady „Strays” to Tina Jung, Frank Cox O’Connell, Nikki Duvall, Kevin Vidal i Tony Nappeau. Dennis Andres dołączył do drugiego sezonu jako Travis, ukochany Ross. Andres pochodzi z Hamilton i jest absolwentem Cathedral High School.

CBC ogłosiło, że „Son of a Critch” – sitcom oparty na nowofundlandzkiej komedii Marka Critcha – powróci z trzecim sezonem, a „This Hour Has 22 Minutes” powróci z 31. sezonem.

Jeśli myślałeś, że ostatnio widziałeś aktora Zachary’ego Quinto na Hamilton Beachstrip, nie wyobrażałeś sobie tego.

Aktor znany z roli Spocka w reboocie „Star Trek” był w mieście pod koniec marca, kręcąc sceny dla pilota medycznego NBC o imieniu „Wolf”.

Od lewej do prawej: John Chu gra Sulu, Anton Yelchin gra Chekova, Karl Urban gra Bonesa, Chris Pine gra Kirka, Zachary Quinto gra Spocka, Simon Pegg gra Scotty'ego w "Star Trek Poza."
Od lewej do prawej: John Chu gra Sulu, Anton Yelchin gra Chekova, Karl Urban gra Bonesa, Chris Pine gra Kirka, Zachary Quinto gra Spocka, a Simon Pegg gra Scotty’ego w „Star Trek Beyond”.Najważniejsze zdjęcia

Quinto gra dr Olivera Wolfe’a, opisanego jako starszego niż życie neurologa, który kieruje zespołem stażystów Bronx General, którzy badają dramaty medyczne otaczające umysł, a także własne zdrowie psychiczne i relacje.

Wolfe był w Hamilton przez 10 dni, kręcąc zdjęcia w domu przy Beach Boulevard, między Trzecią a Czwartą Aleją.

Serial jest inspirowany książkami dr Olivera Sacksa „Człowiek, który pomylił swoją żonę z kapeluszem” i „Antropolog na Marsie”.

Serial Amazon Prime „Alex Cross”, oparty na bestsellerowej książce Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca.

Serial z Aldisem Hodge’em w roli głównej jest kręcony na ranczu przy 2nd Concession Rd W., w pobliżu Beverly Golf and Country Club oraz w rodzinnej restauracji Breezy Corners na autostradzie 6.

Aldis Hodge jako DeCourcy Ward w "Miasto na wzgórzu." Seria Amazon Prime "Alex Krzyś," Film, oparty na bestsellerowej książce Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca, a główną rolę gra Hodge.
Aldis Hodge jako DeCourcy Ward w filmie Miasto na wzgórzu. Serial Amazon Prime „Alex Cross”, oparty na bestsellerze Jamesa Pattersona, został nakręcony we Flamborough pod koniec marca i występuje w nim Hodge.TNS

„Late Bloomer”, sitcom oparty na rozważaniach zabawnego człowieka Guelph, Jasmeeta Singha Rainy (lepiej znanego jako Jus Reign w jego popularnym programie na YouTube), sfilmował sceny w zeszłym tygodniu w Sikh Gurdwara Dukh Nivaran Sahib na Lake Avenue North, w pobliżu Barton Street Wschód. . . Serial, którego zdjęcia rozpoczęły się w mieście w marcu, skierowany jest do Crave’a.

Guelph Jasmeet Singh Raina (lepiej znany jako Jus Reign w swoim popularnym programie na YouTube) nakręcił w zeszłym tygodniu sceny w świątyni Sikhów na Lake Avenue North.
Guelph Jasmeet Singh Raina (lepiej znany jako Jus Reign w swoim popularnym programie na YouTube) nakręcił w zeszłym tygodniu sceny w świątyni Sikhów na Lake Avenue North.Zdjęcie z pliku Bernarda Weila/Toronto Star

READ  Brexit wyrzucił Polaków. Rekordowy spadek w Wielkiej Brytanii

„Pink Is In” był nominowany do nagrody ACTRA Toronto. Drugi rok z rzędu więzienna komedia, w którą wcielił się Hamilton, była nominowana do nagrody Members’ Choice Group Award. Pozostali nominowani to „Murdoch Mysteries”, „Pretty Hard Cases”, „Kind of” i „Symbols”. Zwycięzcę poznamy 26 kwietnia.

Ellen Ray Hennessy jako Warden Dungworth i Kim Lombard z Burlington jako Pip Barnett w serialu "różowy w."
Ellen Ray Hennessy jako Warden Dungworth i Kim Lombard z Burlington jako Pip Barnett w Pink Is In.na zdjęciu różowy

Dołącz do rozmowy

Rozmowy są opiniami naszych czytelników i podlegają kodeks postępowania. Metroland nie popiera tych poglądów.