Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Singiel Michaela J. Woodarda „Destroyed”

Singiel Michaela J. Woodarda „Ruined”

Dziś jest piosenkarzem popowym i autorem tekstów R&B Michaela J. Woodarda wypuszcza swój nowy singiel Intoksyczny „destrukcyjny” Zapowiada swoją debiutancką EPkę, WMJ1. Wydany 12 stycznia nakładem Unsub Records. Delikatne rozmyślanie o emocjonalnych konsekwencjach rozstania, Woodarda Najnowszym z nich jest melodyjny robak uszny z niuansami i wnikliwością. Towarzyszy mu oszałamiający film, który oddaje smutek i tęsknotę tych słów.

„Niebo opada i myje się w połowie października”. Zaczyna się od zniekształconych strun. „Może w przyszłym miesiącu pogodzę się z myślą o utracie rzeczy, których nie powinienem stracić”. Następnie Woodard w przejmującym refrenie przypomina o skomplikowanych emocjach: „Nienawidzę tego przyznawać, ale wciąż pogrążam się w smutku, a widok ciebie szczęśliwej tylko wciąga mnie głębiej”. To rodzaj autentycznego, prostego hymnu R&B, który przywołuje inną epokę.

W załączonym teledysku pt. Woodwarda Subtelnie łączy obrazy ze swoimi pomysłami, gdy kilku artystów pozuje na tle filmowych scen, w tym ścian pokrytych graffiti, opuszczonego magazynu oraz ulic i mostów otaczających wiecznie wyschniętą rzekę Los Angeles.

„Ta piosenka wiele dla mnie znaczy” – mówi wschodzący artysta. „To naprawdę nawiązuje do bezbronnego uczucia, które wszyscy możemy znać: uczucia zakochania się i utraty miłości. Jako istoty ludzkie doświadczamy wielu przebłysków i przykładów tego, jak to jest się zakochiwać, a czasem, jeśli straciliśmy tę miłość, możemy nie wiedzieć, jak ubrać to uczucie w słowa. Woodarda Chce, aby piosenka promowała uzdrowienie. „Mam nadzieję, że pozwoli ludziom być bezbronnymi, czuć, łączyć się oraz znajdować radość i pocieszenie w świadomości, że ktoś śpiewa o znajomym etapie ich podróży, jeśli chodzi o miłość”.

Woodarda Dorastał w Filadelfii, śpiewając w kościele i w podstawowej szkole artystycznej, do której uczęszczał. W wieku 13 lat występował i występował na tak prestiżowych wydarzeniach, jak US Open Baracka Obamy Kiedy ówczesny prezydent odwiedził Filadelfię. Rozwijał swoje umiejętności wokalne i bystrość w pisaniu piosenek, pracując w swoim domowym studiu i dzieląc się wynikami w Internecie. Po szkole średniej, Woodarda Udał się do Hollywood, aby studiować w Instytucie Muzyków.

Nowicjusz szybko znalazł się w pierwszej piątce programu „American Idol”, gdzie był jego mistrzem Kate Berry Później podpisała kontrakt z własną wytwórnią Unsub Records. Od tego czasu podkładał głos głównemu bohaterowi animowanego filmu muzycznego i serialu telewizyjnego dla serwisu Netflix, Arlo, krokodyl Skupiła się na wydawaniu nowej muzyki. chwalić Woodarda, Magazyn Atwooda „Rzadko zdarza się spotkać artystę, który nie próbuje ukryć swojej radości ze swojego rzemiosła za tajemnicą lub zasłoną «cool»” – powiedział.

z „niszczycielem” Woodarda Nadal doskonali i podnosi poziom swojego brzmienia – dostarczając utwory z sercem i haczykiem.

Zdjęcie: Michael J. Woodard Źródło: Mark Beside

READ  Emily Ratajkowski zdradza, dlaczego Pete Davidson jest atrakcyjny