Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sin and Punishment na Nintendo 64 ma teraz oficjalną zachodnią sztukę

Sin and Punishment na Nintendo 64 ma teraz oficjalną zachodnią sztukę

zdjęcie: Nintendo / przez PidgiWiki

dystans niedawna plotkaWczoraj Nintendo podniosło pokrywę Gry N64 dla Switch Online. Przybędą „późno” w przyszłym miesiącu jako część „karty rozszerzeń”, która obejmuje również tytuły Sega Genesis (Mega Drive).

Fani zauważyli pewne niewielkie różnice między regionami – takie jak dodanie Niestandardowe Robo I Niestandardowe Robo V2.0 w Japonii, a także 6-przyciskowy kontroler Sega Mega Drive. obecnie, Wygląda na to, że słowo się rozprzestrzeniło O tym, jak Nintendo dotarło do punktu tworzenia pliku urzędnik Sztuka w Ameryce Północnej NS grzech i kara Tutaj na Zachodzie, do pokazania na Switch Online.

Strzelanka Arcade-rail została opracowana wspólnie z Treasure (znana jako Bohaterowie GunstarI Ikarugai więcej) na N64 w 2000 roku, wyłącznie w Japonii. Siedem lat później pojawiła się na konsoli wirtualnej Wii, a ostatecznie pojawiła się wersja Wii U. W tamtym czasie zmiany w kwadratowej grafice nie były tak naprawdę konieczne. To jest japońska sztuka pudełkowa, jeśli nie pamiętasz:

Grzech i kara (japońska sztuka pudełkowa)
zdjęcie: Nintendo / przez MobyGames

Właściciel firmy z ograniczoną odpowiedzialnością, Josh FairhurstObserwował także, jak powyższa grafika z Ameryki Północnej robi rundy i zauważył, jak „marzeniem” byłaby praca nad rzeczywistą wersją tej gry na kasety na platformę taką jak Nintendo 64.

Co sądzisz o sztuce pudełkowej, która przekłada się na grzech i karę? Czy chciałbyś kiedyś zobaczyć fizyczną wersję gry w Ameryce Północnej i Europie? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Meta obniża cenę Quest 2 i Quest Pro