Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Siedziba główna, w której znajduje się zabytkowy punkt orientacyjny w Cardiff |  Wiadomości z rynku nieruchomości w Walii

Siedziba główna, w której znajduje się zabytkowy punkt orientacyjny w Cardiff | Wiadomości z rynku nieruchomości w Walii

Przedstawiono plany uzyskania zgody na założenie siedziby głównej dostawcy usług szerokopasmowych Ogi w zabytkowym biurowcu w Cardiff.

Hodge House to zabytkowy budynek klasy II położony w centrum miasta. Nieruchomość została już gruntownie wyremontowana przez właściciela Legal & General w celu zapewnienia nowoczesnej powierzchni biurowej.

Prośbę o drobne zmiany w częściach piątego piętra złożyła firma Paramount Interiors.

Propozycja dotyczy przede wszystkim dużej sali balowej, w której znajdą się biura na planie otwartym wraz z dodatkowymi salami konferencyjnymi i powierzchnią biurową dla Ogi.

Zgodnie z dokumentami planistycznymi nie będzie to miało wpływu na ozdobne listwy i panele w sali balowej, ale otwarty zostanie jeden istniejący otwór, a na okna zaproponowane zostaną nowe rolety.

Rzecznik Ogi powiedział: „Celem Ogi jest stać się jedną z wiodących firm szerokopasmowych w Południowej Walii. W związku z tym szukaliśmy wysokiej rangi siedziby głównej w Cardiff, a także centralnych biur w niewielkiej odległości od Carmarthenshire do Newport.”

„Tu, w Cardiff, chcieliśmy mieć miejsce z dziedzictwem i osobowością, które zaprezentuje naszą markę futurystycznej technologii i mamy nadzieję, że stworzy dużo miejsca dla naszego zespołu. Tworząc miejsca pracy w Cardiff i poza nim, mamy nadzieję wywrzeć wpływ gospodarczy, który będzie odczuwalny w całej Południowej Walii tak, jak rozwija się nasza ultraszybka sieć szerokopasmowa, my też ją mamy”.

READ  Grupa Powys uruchomiła zbiórkę pieniędzy na rzecz przestrzeni społecznej