Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Shirley Joan Lindquist 1930-2023 | Wiadomości, sport, praca

Boardman – Shirley Joan Lindquist, lat 92, zmarła w środę rano, 8 lutego 2023 r., w The Inn at Walker Mill.

Joanne urodziła się 27 czerwca 1930 roku w Detroit jako córka Margaret Catherine Short i Edwina Lane’a.

Absolwentka Southern High School, rocznik 1947, Joan studiowała na Kent State University.

Joanne była gospodynią domową i kucharką dla smakoszy. Miała wiele umiejętności pracy fizycznej, w tym haft, haft krzyżykowy, robienie na drutach, pikowanie, decoupage, kapelusznictwo i szycie odzieży. Joan zdobyła wiele niebieskich wstążek na targach w Canfield za swoje dzieło.

Bill i Joan byli członkami Zjednoczonego Kościoła Metodystów Trójcy Świętej. Była PTO dla Bancroft Elementary School. Pełniła również funkcję prezesa Needle Point Guild w Jackson w stanie Missouri, gdzie ona i Bill, jej mąż od 53 lat, przeszli na emeryturę. Joan i Bill lubili podróżować, odwiedzali Sigma Club, Youngstown Dance Club i Numda Dance Club.

Jej mąż, William „Bill” W. Lindquist dawniej; wnuk Donniego Crumpa; i jego zięcia, Kena Bibi.

Joan pozostawiła dzieci, Leslie (Don) Crump, Keith (Karen Isola) Lindquist i Tracy Bibby. brat Tom (Myrna) Stone; Wnuki, Kelly (Mike) Blackwell, Lindsey (Frank) DiNucci, Kendreth (Sarah) Baby III i Hunter (Laura) Baby; i jej sześcioro wnucząt, Frankie DiNucci, William, Aidan Bibb, Hunt Baby, Grace i Garrett Blackwell.

Rodzina Joanne chciałaby podziękować Ohio Living Hospice, The Inn at Walker Mill i Kelly Ciavarella za ich troskliwą opiekę i pełne miłości wsparcie.

Rodzina Joan powita przyjaciół od południa do 13:45 w sobotę, 1 kwietnia 2023 r., w Cunningham Baker Funeral Home w Polsce. Następnie o godzinie 14:00 w domu pogrzebowym odbędzie się nabożeństwo upamiętniające jej życie, pod przewodnictwem księdza Briana Halla.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(specjalne zawiadomienie)