entertainment

Shimla „Kolonia Amar” z francuskim akcentem: The Tribune India

Bhanu P Lohumi

Serwis informacyjny trybuny

Shimla, 3 września

Wielokrotnie nagradzany francuski kompozytor Marc Mardier skomponuje muzykę do filmu „Amar Colony” opartego na Shimli. Film opowiada o trzech kobietach, które wiodą życie pełne żalu i samotności na wzgórzach Shimla.

Zainspirowany budownictwem z epoki brytyjskiej

Rozklekotana drewniana konstrukcja Hotel Titla w Jakhu zainspirowała mnie do napisania scenariusza do tego filmu. Budynek, który został zbudowany w epoce brytyjskiej, mieści kilka rodzin i chciałem dowiedzieć się o nich więcej. – Siddharth Chauhan, dyrektor

Film został napisany i wyreżyserowany przez miejscowego chłopca Siddhartha Chauhana i wyprodukowany przez Nishith Kumar z Indie Film Collective, a obecnie znajduje się w fazie postprodukcji. Wcześniej Siddharth wyreżyserował kilka filmów dokumentalnych i krótkometrażowych.

Półtoragodzinny film Amar Colony to historia trzech sąsiadów, którzy mieszkają w tajemniczej chuście. Wyzwolenie to główny temat Amar Colony, który bada uczucia takie jak miłość, żal, pustka i walka o spełnienie pragnień poprzez bohaterów i ich splecione życie w tym filmie.

Film był kręcony w ciągu 30 dni w różnych miejscach w Shimla, w tym YWCA, US Club, Shimla General Post Office (Mall Road), St.

“Zainspirowała mnie do napisania scenariusza do tego filmu zniszczona drewniana konstrukcja Hotelu Titla w Jakhu, obok mojego domu. Budynek, który powstał w czasach brytyjskich, mieści kilka rodzin i chciałem dowiedzieć się więcej rodziny i pomyśleć o zgłębieniu tematu” – mówi Siddharth.

Siddharth mówi: “Posiadanie Marka na pokładzie tego filmu to spełnienie marzeń. Mark skomponował muzykę do ponad 100 filmów, a osiem z jego filmów miało swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes w ciągu ostatnich kilku lat.

Siddharth eksperymentował zarówno z fikcyjnymi, jak i rzeczywistymi problemami.

Jego pierwszym filmem był “Zunie”, a następnie “Peace is Nowhere”, “Chłopcy nie noszą lakieru do paznokci”, “Infinite Space”, “Papa” i Pahari “Pashi” i “Latający kufer”.

READ  Jak Tales of Arise przywraca klasyczną serię RPG

Kolonia Amar ma obsadę z Nemisha Nair (Delhi); Sangeeta Agrawal (USA); Srijith Vijay (stan Kerala); Ayosh Shrivastava i Rohit Agrawal (Mumbai); Deepak Sharma, Usha Chauhan, Yash Thakur, Anuj Sharma i Vandana Thakur (Shimla).

Film został nakręcony przy pomocy 10 członków ekipy z Shimli, w tym Ish Sharma, Ankit Rathore, Chahat Arora, Disha Bhardwaj, Adarsh ​​​​Sehra, Akshay Kumar, Akshit Vashisht, Diksha Rathore i Pooja Jeeran.

Siddharth posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) uzyskany na Rohru. Dorastałem w Shimli.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment