Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sheffield United: Młoda para, w tym polska gwiazda, chwaliła ich doskonałe podejście

Kacper Lopata i Zak Brunt zakończyli przeprowadzkę do Southend w zeszłym miesiącu, po tym, jak były trener akademii, Darren Curie, który był częścią 45-letniego personelu Roots Hall, polecił im trenera Kevina Mahera.

Oczekuje się, że Brunt i Lopada opublikują w ten weekend swoje ostatnie występy w nieligowym klubie przeciwko Woking, przy czym ten ostatni zorganizował własny lot z Rumunii. PolskaDrużyna do lat 20 na mecz Bukareszt.

Po udanej apelacji pomocnika przeciwko czerwonej kartce, którą otrzymał w meczu FA Cup z Chesterfieldem, McGrath zrobił wrażenie, że mógł wspomnieć o Bruncie w pierwszej jedenastce.

Proszę zarejestruj się Do naszego biuletynu Sheffield United

Biuletyn Cięcie przez hałas

Jack Brunt, Kieron Gordon i Kaiser Lopada podczas meczu Carroll Cup z Carlisle na Bramal Lane: Simon Bellis / Sportimage

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Cocker Lopada z Sheffield United – jedna z wschodzących gwiazd w starciu z Derby …

– Cocker wróci jutro – powiedział Maher zeszłej nocy.

„Copper bardzo chciał wrócić na czas i stać się dostępnym”.

Slavisa Djokovic będzie pod wrażeniem doniesień Southend o postępach duetu: Simon Bellis / Sportimage

20-letni Lopada zadebiutował w drużynie United podczas meczu Carabo Cup z Carlisle na początku tego sezonu, wcześniej zmierzając się z Derby County w drugiej rundzie.

Brunt, który jest o rok młodszy od środkowej połowy, grał w obu tych meczach. Odpadł pod koniec porażki Southend na Technique Stadium.

Jednak decyzja ta została później unieważniona, ponieważ Southend dostarczył dowody wideo potwierdzające jego niewinność.

„Byłem z tego bardzo zadowolony” — powiedział Maker Echo Gazeta. „Rozmawialiśmy, kiedy zobaczyłem nagranie po meczu i byłem optymistą co do tego, co zobaczyłem, ale nie wiesz.

„Bardzo się cieszę, że go mam z powrotem i mam nadzieję, że będzie mógł grać tak dobrze, jak potrafi”.

Slavisa Jokanovic dokona przeglądu postępów Brundta i Lopada w Essex przed wygaśnięciem ich kontraktów w styczniu. United zdecyduje, czy odwołać jedno, czy oba EFL Drużyna lub niech będą z zespołem Mahera.

READ  Huawei Watch GT 2e