entertainment

Shakti zadebiutuje w OTT jako lord przestępczy JoJo

Aktor-weteran Shakti Kapoor przygotowuje się do włamania na platformę OTT, ponieważ jest gotowy do powrotu jako Mistrz Zbrodni Gogo ze swojego przebojowego filmu Andaz Apna Apna.

„Disney + Hotstar” przygotowuje się do kolejnego projektu opartego na „Andaz Apna Apna”. Gigant OTT ogłosił wiadomości na swoich platformach społecznościowych i udostępnił wideo wraz z podpisem “Cześć? Kaun? Gogo. Naam toh suna hoga” wraz z hashtagiem #GogoIsBack.

Shraddha Kapoor, córka Shakti Kapoor, również zabrała się na swoje konto na Instagramie, aby podzielić się filmem pokazującym ją z ojcem jako przestępcą Jojo.

Na filmie widać, jak gwiazda „Baaghi” nakłada lakier do paznokci, zanim Gogo przychodzi i jej przerywa. Kradnie jej lakier do paznokci i zostawia ją. Gdy Shraddha nazywa weterana i jej ojca „Bapu”, Shakti poprawia to i mówi: „Jestem panem zbrodni Jojo. Wróciłem. Aya Ho Toh Kuch Toh obrabowała Kar Gaungę”.

Później, przed kamerą, Shraddha zapytał: „Dlaczego „Disney + Hotstar” oddzwonił do Gogo?”

Dzieląc się postem, napisała: “Arre Baapu Nail Polish toh chhod dete! ‘Disney + Hotstar’, co zrobiłeś?”

Warto zauważyć, że nadchodzący projekt wzbudził podekscytowanie fanów i B-Town.

Wielu przyjaciół Shraddhy z branży współpracowało przy filmie. Tiger Shroff nazwał Shakti Kapoor „legendą”. „Haha, epickie!” skomentował Karan Tucker.

Mówiąc o kultowej postaci swojego ojca, Shraddha powiedziała: „Odkąd byłam mała, cieszyłem się, widząc mojego tatę na ekranie – całkowicie w jego żywiole, dodając swój osobisty charakter do postaci, które dziś mają kultowych zwolenników! książki. Dzielenie się przestrzenią jest tak niezapomniane. Ekran jest z moim tatą i jestem podekscytowany, widząc, jak to się rozwinie!”

READ  Wioska wraca do Renzi po zatrzymaniu COVID-19

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment