Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Shailene Woodley i Aaron Rodgers rozstali się po roku zaręczyn

Shailene Woodley uczestniczy w pokazie Stelli McCartney w ramach Paris Fashion Week Women’s Fashion jesień/zima 2020/2021 w dniu 2 marca 2020 r. w Paryżu we Francji. Green Bay Packers #12 Aaron Rodgers wpada do szatni pod koniec pierwszej połowy podczas meczu z Detroit Lions na Ford Stadium 9 stycznia 2022 roku w Detroit w stanie Michigan.

Shailene Woodley i Aaron Rodgers rozstali się około rok po ogłoszeniu zaręczyn. dla każdego mi! AktualnościFani zaczęli podejrzewać, że aktorka i gracz NFL nie byli ponownie razem, kiedy Shailene została sfotografowana podczas surfowania w Malibu bez jej pierścionka w październiku. Jak zauważają fani rozwidlony Lakier do paznokci wybrany przez gwiazdę, ponieważ wszystkie jej paznokcie były pomalowane na jasny róż, z wyjątkiem jej palca serdecznego, który był pomalowany na czarno.

W listopadzie ubiegłego roku rozgrywający Green Bay Packers otrzymał reakcję, kiedy to potwierdził Wykazał pozytywny wynik testu na COVID-19 po mówiąc, że był „odporny” Latem przeciwko wirusowi. Jako powód odmowy szczepienia podał alergie i chęć zostania ojcem (Chociaż nie ma dowodów na to, że to prawda). „To było zdecydowanie coś, o co się martwiłem i przyszło mi do głowy”.

Po wyznaniu Aarona, 30-letnia Shailene opublikowała tajemniczy cytat w swojej relacji na Instagramie, który brzmiał: „Spokojne morza mogą przynieść ci spokój, ale burze są tam, gdzie znajdziesz swoją siłę”.

Artystka i aktorka spędzili razem większość zeszłego roku, ale pod koniec lata rozeszły się, kiedy Shailene zaczęła kręcić swój nadchodzący film. robotyPodczas gdy 38-letni Aaron wrócił do Green Bay na sezon NFL. W tym czasie ktoś z wewnątrz powiedział mi! Aktualności Shailene planowała zostać z Aaronem po zakończeniu filmu, wyjaśniając: „Oni nie lubią rozstawać się na długo i nie mogą się doczekać powrotu w to samo miejsce”.

READ  Diana Clement: Jak pokonać presję inflacyjną

Aaron nie wydawał się być przejęty rozłąką, ponieważ powiedział, że rozumie, że praca jest dla aktorki najważniejsza. „To dla niej pracowity czas pracy” – wyjaśnił – „więc [the season] Może nadszedł w odpowiednim momencie dla nas obojga, abyśmy mogli skupić się na naszej pracy. Myślę, że to byłaby dobra rzecz. To znaczy, była zawieszona przez cały rok i zarezerwowała kilka projektów. Lubi pracę i swoją rutynę, co oczywiście też sprawia mi przyjemność”.