Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sezon sukcesji 3: Adrien Brody jako „ aktywista miliarder ”

Nagrodzony Oscarem aktor Adrian Brody to ostatnie wielkie nazwisko, które dołączyło do obsady popularnej serii HBO SukcesjaI Zgodnie z terminem.

48-latek zagra Josha Aronsona, którego opisano jako „miliardera-aktywistę-inwestora, który odegra kluczową rolę w walce o własność Waystara”.

Waystar Royco to fikcyjny konglomerat medialny prowadzony przez potentata Logana Roya (Brian Cox) przez pierwsze dwa sezony serialu. Produkcja trzeciego sezonu została początkowo opóźniona z powodu pandemii koronawirusa, ale obecnie trwa.

Brody ma pojawić się obok niego Inny nowicjusz Alexander Skarsgård, Kto wcieli się w Lukasa Matssona, „odnoszącego sukcesy założyciela technologii, konfrontacyjnego i dyrektora generalnego”.

Oprócz Coxa, Brody’ego i Skarsgarda w nowym sezonie pojawią się również powracające gwiazdy Kieran Culkin, Sarah Snook, Alan Rock, Jeremy Strong, Matthew McFadden, Nicholas Brown i Hiam Abbas.

Brody zagra „miliardera-aktywistę-inwestora” w ostatnim sezonie przebojowej serii

(AFP przez Getty Images)

Sukcesja We wrześniu 2020 roku zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego, a Strong zagrał w serialu dramatycznym.

W 2002 roku Brody zdobył szerokie uznanie za rolę polskiego kompozytora Wadysława Szpilmana w filmie Romana Polańskiego. pianista. W wieku 29 lat został nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora i pozostaje najmłodszym aktorem, który kiedykolwiek wygrał w tej kategorii.

Brody zaczął grać wioskaI King Kong I seria współpracy z reżyserem Wesem Andersonem, w tym Darjeeling Limited, Cudowny panie Fox, I Grand Budapest Hotel. Ostatnio był postrzegany jako Luca Changretta w czwartym sezonie popularnego serialu BBC-Netflix Maski Peaky.

READ  Krykiet z Bangladeszu powinien nauczyć się zachowywać na trybunach