Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sezon nagród 2022: co oglądać?

Sezon nagród 2022: co oglądać?

Nawet jeśli nie jesteś tak zaangażowany w film jak ja, prawdopodobnie widziałeś przynajmniej tweety na ten temat lub jakiś artykuł prasowy, który pojawił się pięć minut po ogłoszeniu każdej kategorii.

Sezon World Film Awards to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w roku, ponieważ jest to wyselekcjonowana kolekcja krytyków filmowych, przypadkowych artystów i wykonawców, którzy rzucają wyzwanie i doceniają swoją pracę. Wiele osób, takich jak ja, znalazło się w sprzeczności ze zwycięzcami i nominowanymi wybranymi w przeszłości wydarzenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę ograniczony wybór zarządu Hollywood, jeśli chodzi o prezentowanie różnych historii.

Jednak w ubiegłym roku nastąpił ogromny postęp w jej reprezentacji i uznaniu zarówno na arenie międzynarodowej, jak i społecznej. Filmy nominowane i wygrywane były różnorodne i myślę, że skład był najlepszy od dziesięcioleci. Jeśli nie jesteś zdecydowany, które filmy wygrały, lub szukasz kilku wyróżniających się filmów, które możesz dodać do swojej listy obserwowanych, oto niektóre z najlepszych.

Nic dziwnego, że wspominam o filmie Daniela Scheinerta i Daniela Kwana Wszystko wszędzie i wszyscy na raz. To surrealistyczne arcydzieło sztuki filmowej i przykład oryginalności, który z pewnością stanie się klasyką dla przyszłych pokoleń aktorów i filmowców. Jest bardzo oryginalny i dobrze wykonany.

Nie psując tego wspaniałego filmu, jest to opowieść o multiwersie i oszałamiającym doświadczeniu, przez które przechodzi kobieta i jej rodzina podczas sesji audytu jej firmy pralniczej. Fabuła nie wydaje się aż tak niezwykła, ale film niemal natychmiast zamienia się w piękny absurd, z paluszkami do hot dogów i wszechświatem, w którym życie nigdy tak naprawdę nie ewoluowało przez skały. Nie chcę tutaj zdradzać całego kolorowego szaleństwa, więc jeśli to cię trochę intryguje, polecam usiąść i samemu obejrzeć film. Każdy członek personelu jest niezwykle utalentowany i wszyscy zapewniają zwariowane, ale zdrowe doświadczenie raz w życiu, takie, jakie możesz mieć w dowolnym Te usługi nadawcze.

READ  W Polsce spada wykorzystanie telewizji nadawczej

Kolejnym filmem, który przedstawia wstrząsającą historię relacji rodzinnych, jest dramat o dojrzewaniu „Aftersun”. Ten film opowiada o relacji ojciec-córka, w szczególności o córce wspominającej rodzinne wakacje z młodości, zanim jej związek z ojcem stał się. wygnaniec. Film jest porażająco świetny. Kąty i ujęcia w filmie są ciasne i rozciągnięte, a sceny wiją się przez kilka minut, gdy aktorzy desperacko próbują przepracować swój związek. Piękno polega na tym, że wszystko jest robione celowo. Film przechodzi od historii do doświadczenia, a ty możesz wczuć się w film i wczuć się we wszystko, z czym mają do czynienia bohaterowie.Ten film jest dostępny do wypożyczenia na Amazon Prime i Apple TV, ale nie był jeszcze transmitowany.

Ostatni film, który poleciłbym, to ten, który zdobył kilka nagród więcej podczas nominacji, w porównaniu do dwóch pierwszych, które wymieniłem. W szczególności ten film nie był wymieniany na rozdaniu Oscarów ani na największych galach rozdania nagród, takich jak Oscary. Film nosi tytuł „Eo”. To dziwaczny mały polski film, który podąża za szarym osłem o imieniu Eo, który podróżuje po Polsce i doświadcza cudów życia: radości, bólu i dramatów. To outsider dla większości hollywoodzkich filmów, które pojawią się w tym roku, ale zdobył uznanie za bycie jasnym filmem niezależnym, który wkracza na nowe terytorium, gdzie większość filmów nie trafia. Nie zdradzając wydarzeń z filmu, mogę powiedzieć, że ten film umknął wszystkim pod nosem. To wielka radość oglądać i jest to bardzo dziwaczne dzieło sztuki, które moim zdaniem powinno zobaczyć więcej oczu.

W świetle zbliżającego się sezonu nagród 2023 sugerowałbym dać tym filmom godzinę, abyś mógł przygotować się do show-biznesu nadchodzącego sezonu nagród 2022.

Mia Ashby jest studentką pierwszego roku dziennikarstwa na Ohio University. Należy pamiętać, że opinie i opinie felietonisty nie odzwierciedlają poglądów i opinii felietonisty Poczta. czy sie zgadzasz? Powiedz Mii, żeby wysłała jej e-maila na adres [email protected].