Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sezon 6 Peaky Blinders będzie „próbną próbą” nadchodzącego filmu

Sezon 6 Peaky Blinders będzie „próbną próbą” nadchodzącego filmu

Dla fanów, którzy mogą być zaniepokojeni bezpieczeństwem ostatniego sezonu, biorąc pod uwagę zbliżający się wielki, wspaniały film dla dzieci, słowa Knighta powinny złagodzić twoje obawy. Opierając się na jego opisie ostatniego sezonu, rzeczy zdecydowanie wydają się zmieniać. Ostatni sezon „Peaky Blinders” nie jest pomostem między serialem a filmem. To jej własne ciemny sezon W historii rodziny Shelby:

„Sezon 6 to opowieść o mroku duszy Tommy’ego Shelby’ego i o tym, jak daleko będzie musiał się posunąć, zanim będzie mógł się wydostać… i czy coś z niego zostało? To właśnie dla mnie. Fani, którzy kochają postać pójdzie z nim, ponieważ są w podróży z tym facetem.” z Tommym Shelby.

Knight mógł rzucić aluzje na temat tonu sezonu 6, ale był bardziej surowy co do treści nadchodzącego filmu, mówiąc tylko, że będzie zawierał „nieopowiedzianą historię osadzoną w II wojnie światowej, w którą Beckys będzie„ zaangażowana ”. Peaky Blinders otwiera mnóstwo możliwości, ale bez względu na to, co się stanie, wszyscy będziemy nosić te głupie płaskie kapelusze u ich boku.

Sezon 6 Peaky Blinders wystartuje 10 czerwca 2022 r. w serwisie Netflix.

READ  Znajdź inspirację podróżniczą w lokalizacjach gier wideo