Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

serial kryminalny CBS reality dla Wielkiej Brytanii i Polski; Dokumentacja FIFA+ dotycząca ekologicznej drużyny

CBS Reality UK przygotowuje prawdziwe seriale kryminalne dla Polski

Brytyjski kanał rozrywkowy CBS Reality ogłosił nową serię seriali kryminalnych na rynek brytyjski i polski.

Oferty w Wielkiej Brytanii zaczynają się Prawda o moim morderstwie (10 x 60 min., film), z Yeti Television. Prowadzona przez patologa sądowego i autora, dr. Richarda Sheparda, który w swojej karierze pracował nad wieloma głośnymi sprawami i przeprowadził ponad 23 000 sekcji zwłok, seria wykorzystuje najnowocześniejszą technologię cyfrową, gdy Shepard bada ciała ofiar i ich rzeczywiste przyczyny śmierć. Premiera 22 września w CBS Reality.

następny Fałszywie oskarżony (10 x 60 min), który analizuje procesy, które doprowadziły do ​​niesłusznych wyroków skazujących. Prowadzony przez dziennikarkę i aktywistkę Louise Shorter, serial będzie dokumentował pięć przypadków na odcinek, przy czym pierwsza połowa obejmuje wydarzenia, które doprowadziły do ​​niesłusznych wyroków skazujących, podczas gdy druga obejmuje dochodzenia, które ostatecznie postawiły prawdziwych zabójców przed wymiarem sprawiedliwości. Wyprodukowane przez Monster Films, Fałszywie oskarżony Zostanie wydany 15 listopada.

Dla Polski filmy dokumentalne dwuczęściowe Zawsze przestrzegając prawa (2 x 60 min.) Bada zniknięcie funkcjonariusza policji po interwencji w napadzie poza służbą i następującym po nim śledztwie. Wyprodukowany przez Blueberry Media serial będzie miał premierę 13 sierpnia.

W końcu, Zbrodnia bez ciała (5 x 60 min.) W sprawach o morderstwo bada, w jaki sposób oskarżony pozbył się ciała i jak można uzyskać zarzut zabójstwa, jeśli nie odnaleziono zwłok. Wyprodukowane przez Jake Vision, Zbrodnia bez ciała Rzeczywistość CBS będzie miała premierę w Polsce jesienią.

Nowy streamer FIFA+ produkuje pierwszy film dokumentalny o klubie piłkarskim neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla

Niedawno uruchomiona usługa transmisji strumieniowej FIFA+ pokaże nowy oryginalny film Passion Docs o klubie piłkarskim Forest Green Rovers z Gloucestershire, pierwszej na świecie drużynie sportowej o neutralnej emisji dwutlenku węgla, posiadającej certyfikat ONZ.

READ  Polska Iga Świdek zajęła pierwsze miejsce na świecie po Partii Jesionowej

Wyreżyserowany przez Bart Corp i wyprodukowany przez Amy Foster dla Fashion Talks, Inny sposób: historia Forest Green Rover EFL śledzi klub na boisku i poza nim przez cały jego udany sezon w League Two, jednocześnie analizując wysiłki zespołu, aby zapewnić, że jest „najbardziej zielonym klubem piłkarskim na świecie”. Ambitny plan stworzenia w 100% ekologicznego stadionu obejmuje zapewnienie wegetariańskich posiłków kibicom, zawodnikom i obsłudze oraz prowadzenie całego stadionu w oparciu o energię odnawialną.

„Dlatego stworzono FIFA+ – aby opowiedzieć najlepsze historie, jakie piłka nożna ma do zaoferowania w skali globalnej” – powiedział James Abraham, redaktor naczelny FIFA+. „W FIFA+ jesteśmy dumni, że możemy stworzyć platformę dla tej historii, a praca z Forest Green Rovers była przyjemnością – szczególnie w tak udanym sezonie”.

Dale Vince, prezes Forest Green Rovers, dodał: „Wspaniale było pracować z FIFA przy tym filmie – jednym z pierwszych na ich nowym kanale FIFA+. Były już filmy dokumentalne o futbolu, ale nie o klubie takim jak Forest Green, ponieważ nie ma takich klubów jak Forest Green.