Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seria Samsung Galaxy S24 jest dostępna w przedsprzedaży w Niemczech

Seria Samsung Galaxy S24 jest dostępna w przedsprzedaży w Niemczech

W tym tygodniu podczas wydarzenia otwartego zaprezentowano najnowszy flagowy telefon Samsunga – trio Galaxy S24. Możesz zapoznać się z naszą praktyczną recenzją, aby zapoznać się z nowymi funkcjami i ulepszeniami sprzętu. Jeśli chcesz poznać wszystkie funkcje sztucznej inteligencji, obejrzyj te filmy.

Samsung Galaxy S24 Ultra to nowe podejście do działania długiego teleobiektywu – zamiast stałego 10-krotnego obiektywu Samsung zdecydował się na 5-krotny zoom i czujnik o wysokiej rozdzielczości 50 MP, który zapewnia wysokiej jakości zoom od 5x do 10x. Co więcej, umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K i 4K przy 120 kl./s z teleobiektywu.

Następnie jest Samsung Galaxy S24+ w cenie o 300 euro tańszej niż Ultra. Z wyjątkiem tego roku ma tę samą pamięć RAM (12 GB) i płaski 6,7-calowy wyświetlacz LTPO o rozdzielczości QHD+ i częstotliwości odświeżania 1-120 Hz, co Ultra. Pojemność baterii jest zaledwie 100 mAh mniejsza niż w przypadku Ultra. To najlepszy S+, jaki widzieliśmy od lat (chyba że interesuje Cię S Pen). Jedynym minusem używania Plusa zamiast Ultra jest to, że aparaty są takie same jak w S23+ i wyglądają na naprawdę przestarzałe .

Możesz zapłacić 350 euro i kupić małego Galaxy S23 – nie jest mały, ale to najmniejszy nowy telefon, jaki Samsung sprzedaje. Dostajesz jednak tylko 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci (w porównaniu z 512 GB w modelach S23+ i S23 Ultra), a ekran ma ustawioną rozdzielczość FHD+ (cztery lata po wprowadzeniu przez S20 ostatniego ekranu QHD+ w linii). Ponadto ładuje się tylko przy 25 W, a nie 45 W, jak dwa większe modele.

Warto dodać, że Samsung zapewni 7 generacji aktualizacji systemu operacyjnego i 7 lat poprawek bezpieczeństwa. Nawet jeśli nie będziesz trzymać go osobiście długo, możesz go sprzedać lub przekazać bliskiej osobie, a on i tak otrzyma najnowsze oprogramowanie. Należy również pamiętać, że obecna pojemność magazynowa została podwojona dzięki premii za zamówienie w przedsprzedaży.

READ  Deweloper Outriders twierdzi, że firma Square Enix nie uiściła jeszcze opłat licencyjnych • Eurogamer.net

Amazon sprzedaje oficjalne etui z silikonu i skóry wegańskiej do trio Galaxy S24, które są dostępne w różnych kolorach.

Samsung Galaxy S23 FE kosztuje 690 euro, ale ma tylko 128 GB pamięci. Ten ma też wyświetlacz FHD+ (choć nie jest to LTPO) i ładowanie akumulatora o mocy 25 W (dla akumulatora o pojemności 4500 mAh). Wykorzystuje jednak starszy chipset Snapdragon 8 Gen 1 i będzie miał bardziej ograniczone wsparcie oprogramowania (3 aktualizacje systemu operacyjnego, z czego jedna już się wydarzyła, plus 5 lat poprawek).

Możesz także rozważyć Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Obecnie Amazon Germany połączył je z Google Pixel Buds Pro, a pakiety kosztują mniej niż odpowiednio Galaxy S24 i S24+.

Możemy otrzymać prowizję od kwalifikującej się sprzedaży.