Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seria sal Brattleboro Music Center z udziałem Adama Gulki | zabawa

BRATELBORO – Pianista Adam Gulka wystąpi w ramach cyklu Sunday Room w Brattleboro Music Center.

Na koncercie, który odbędzie się o godzinie 16:00 w Music Center, usłyszymy utwory Bacha, Brahmsa, Legiti i Ginastery. W programie usłyszymy Sonatę fortepianową nr 26 Beethovena Es-dur op. 81a „Les Adieux” oraz Etiuda koncertowa Kapustina, op. 40 nr 7: Intermezzo; własne prace pokrewne Golki; II Sonata Bacewicz i Sonata fortepianowa h-moll Liszta S.178.

Bilety kosztują 25 USD i można je kupić na stronie Brattleboro Music Center pod adresem bmcvt.org.

Polsko-amerykański pianista Adam Jolka po raz pierwszy wykonał wszystkie sonaty fortepianowe Beethovena, gdy miał 18 lat i uważa, że ​​32 arcydzieła były dla niego dobrodziejstwem podczas kryzysu COVID.

„Powodem, dla którego nie mogę uciec od Beethovena, jest to, że przeszedł przez absolutne piekło, próbując połączyć najgłębsze przejawy swojej podświadomości z nieosiągalnymi ideałami swojego umysłu. Żaden inny kompozytor przed ani od tego czasu nie był chętny do zbadania tego wewnętrznego wojna tak głęboka. Tak jak on, i ciągle czuję, że jakoś odkupię się, poddając się walce, która jest istotą jego działalności.

W celu przyjęcia na wydarzenia w Brattleboro Music Center wymagany jest dowód szczepienia lub negatywny wynik testu COVID-19 PCR w ciągu 72 godzin. Maski muszą być noszone przez cały czas przebywania na terenie obiektu.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Music Center pod numer 802-257-4523 lub wyślij e-mail na adres [email protected].

READ  Keshet i Hot w sporze handlowym dotyczącym naruszenia praw autorskich (WYŁĄCZNIE)