Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seria Final Fantasy Pixel Remaster ma nowe zrzuty ekranu i okno edycji

Seria Final Fantasy Pixel Remaster ma nowe zrzuty ekranu i okno edycji

W prywatnym filmie Square Enix ogłosiło w lipcu 2021 r. okno wydania niektórych lub wszystkich gier z serii Final Fantasy Pixel Remaster, a także świeże spojrzenie na te zaktualizowane wersje Final Fantasy od 1 do 6.

Wario64 na Twitterze Obrazy zostały zaczerpnięte z prezentacji pokazującej nowe zrzuty ekranu tych zaktualizowanych klasyków w akcji, a także okno premiery z lipca 2021 roku.

Program był 30-minutową dyskusją z udziałem twórcy Final Fantasy, Hironobu Sakaguchi, kompozytora Nobuo Uematsu i Yoshinori Kitase, omawiając więcej o nadchodzących grach, które zostaną wydane na PC i urządzenia mobilne.

Seria Final Fantasy Pixel Remaster nie jest grupą tych gier, a każda z nich będzie sprzedawana osobno. Zespół nie powiedział, czy wszystkie gry zostaną wydane w tym samym czasie, czy tylko jedna czy kilka.

Nowe wersje tych tytułów zostały ogłoszone podczas targów Square Enix Presents na targach E3 2021, a aktualizacje funkcji, takie jak Final Fantasy 5 i 6, zostały po raz pierwszy zaprezentowane na panoramicznym ekranie.

Chociaż tylko czas pokaże, czy te gry trafią na inne platformy, czy też poradzą sobie lepiej niż poprzednia wersja Final Fantasy 6 na Steam, która była krytykowana za to, że jest tylko portem wersji mobilnej, zawsze dobrze jest mieć te klasyki dostępne w nowoczesny sposób i łatwo dostępny.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

READ  Trio gier z PS Plus Assassin's Creed nie będzie działać na PS5