Top News

Serbia wygrywa eEURO 2021: Wszystko, co musisz wiedzieć | UEFA EURO 2020

Serbia, koronowani zwycięzcy UEFA Euro 2021, wyszła zwycięsko, pokonując w finale Polskę i wygrywając drugą edycję Mistrzostw Europy.

Serbia pokonała finalistów w 2020 roku, ale drużyna reprezentowana przez tych samych dwóch graczy – Stefana „Keba_PFC” Slavkovica i Marco „ASR_ROKSA” Roksića – tym razem poszła na lepszy mecz. Nadal byli ciekawi w wirtualnych finałach 16 narodów rozgrywanych na PlayStation 4 podczas aktualizacji sezonu eFootball PES 2021 firmy Konami.

Pokonani tylko raz w kwalifikacjach, rozpoczęli starcie z Polską, posyłając Grecję do ćwierćfinału, a Francję do ostatniej czwórki. Serbia wygrała 3:2, kiedy obie drużyny spotkały się w czwartek w fazie grupowej, i ponownie zajęły pierwsze miejsce w finale, z jednym na trzy mecze przed końcem.

“Nareszcie pierwsze miejsce!” Kepa_PFC powiedział. „Zawsze byliśmy na drugim, trzecim lub czwartym miejscu. Naszym celem było dotarcie do półfinału – bylibyśmy z tego zadowoleni – ale zagraliśmy we właściwych meczach w półfinale przeciwko Francji, a następnie otrzymaliśmy ostatnie pakiety niespodzianek w Polska w finale.”

Czym jest UEFA eEURO 2021?

Druga edycja turnieju reprezentacji narodowej w piłce nożnej, która obejmuje wszystkie 55 federacji narodowych UEFA. Gracze rywalizują wyłącznie w aktualizacji sezonu eFootball PES 2021 firmy Konami na PlayStation 4.

Wszystkie wyniki

Co wydarzyło się podczas fazy pucharowej?

Finał (pięć najlepszych)
Serbia 3-1 Polska

Półfinał (najlepszy z trzech)
Francja 1-2 Serbia
Polska 2-0 Hiszpania

Ćwierćfinał (najlepsza trzecia część)
Francja 2-0 Portugalia
Grecja 1-2 Serbia
Rumunia 1-2 Polska
Ukraina 0-2 Hiszpania

Poznaj zespoły

Jak przebiegały finały?

Siedzisz wygodnie? Finał rozpoczął się od fazy drużynowej, ale nie jest to zwykła faza drużynowa, w której wszystkie drużyny grają przeciwko sobie. Zamiast tego każda grupa miała dwa urządzenia startowe. Następnie dwaj „zwycięzcy” spotkali się, a remis ten awansował do zwycięskiej drużyny (ze zwycięstwem 2-0).

READ  Zmarł Jersey Limon, prezes Teatru Szekspirowskiego w Polsce

Dwóch „przegranych” skonfrontowało się ze sobą, a druga porażka przyniosła eliminację. Zwycięzca meczu „Przegranych” doszedł do remisu z przegranym z nurkowania „zwycięzców”, ostatecznie awansując do ćwierćfinału jako wicemistrz (z rekordem wygranych 2-1).

Od tego czasu jest to znacznie prostsza, prosta rywalizacja w systemie pucharowym. Czterech zwycięzców drużynowych zostało wylosowanych z grubsza przeciwko drugiej drużynie z innej drużyny. Każdy mecz aż do finału był jedną z trzech najlepszych serii, a finał był najlepszym z pięciu. Mecze rozgrywano w trybie 1vs-1.

Co się stało z kwalifikacjami?

Kwalifikacyjny etap grupowy trwał cztery dni od 15 marca do 26 kwietnia, a dziesięciu zwycięzców drużyn zarezerwowało miejsca w lipcowym finale. Każdy kraj rozegrał dwa mecze (1-vs-1) z innymi krajami ze swojej grupy; Punkty z obu meczów zostały dodane do tabeli grupowej.

W barażach wzięło udział dziesięciu wicemistrzów, którzy wyłonili pozostałych sześciu finalistów. Zawodnicy zostali podzieleni na pięć grup, z których pierwsze trzy awansowały z każdej.

Zobacz wybrane mecze tutaj:

Dzień meczu 1
Dzień meczu 2
Dzień meczu 3
Dzień meczu 4
Mecz Dzień 5 (Play-Offs)
Mecz 6 (Play-Offs)
Dzień 7 meczu (końcowy poziom grupy)
8 dzień meczu (końcowy poziom grupy)
Dzień 9 meczu (Ostateczny poziom pucharowy)

Jakie nagrody otrzymali zwycięzcy?

Wśród finalistów rozdano łącznie 000 100 000 nagród pieniężnych, w tym 000 40 000 dla zwycięzców.

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment