Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seminarium „Polska przyroda – kultura, nauka, ekonomia i środowisko”

W piątek w Cessnie rozpoczęło się dwudniowe sympozjum „Polska przyroda – kultura, nauka, gospodarka i środowisko”. Organizatorem wydarzenia jest „Fundacja DABAR – Dialog Kultur i Religii na pograniczu polsko-ukraińskim i słowackim”. Imprezę sponsorowały media m.in. Trawam TV i Radio Marija.

Sympozjum „Polska przyroda – kultura, nauka, gospodarka i środowisko” odbywa się w Cesnej, czyli ważnym mieście i mieście całego regionu bieszczadzkiego, gdzie poruszane są zagadnienia związane z ochroną polskiej przyrody, jej znaczeniem dla całą gospodarkę narodową oraz rozwój społeczno-kulturalny ludności Polski – określany jako FA. Profesor. Centrum Doktora. Henrik Więcek, Przewodniczący Rady Dyrektorów Fundacji DABAR.

Wyjątkowy charakter tego projektu zawdzięczamy wyjątkowemu połączeniu wielu perspektyw i dyscyplin. Podejście polityczno-ekonomiczne ma szansę nabrać chrześcijańskiego kontekstu filozoficznego i etycznego, spotykając się jednocześnie z perspektywą naukową i głęboką świadomością potrzeb edukacyjnych. – powiedział ojciec. Profesor. Centrum Doktora. Henryka Fiska.

Podczas sympozjum zaprezentowane zostaną wyniki badań naukowych i ich praktyczne zastosowania w strategiach gospodarki leśnej i rozwoju obszarów leśnych w odniesieniu do planów ochrony klimatu i środowiska proponowanych przez Unię Europejską i COP 26.

Sympozjum uhonorował premier Mateusz Morawiecki. Patronat medialny tego wydarzenia zapewniają strony trzecie Trawam TV i Radio Marija.

Trawam Wiadomości TV

READ  H2 Polska - 3 Seas Hydrogen Council: Nadszedł czas, aby wodorowa Europa sprawiła, że ​​głos naszego regionu został usłyszany