Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sekcja III Harmonogram zajęć sportowych dla szkół średnich, tablica wyników na 13 września

Sekcja III Harmonogram zajęć sportowych dla szkół średnich, tablica wyników na 13 września

Harmonogram zajęć sportowych i tablica wyników dla III ligi liceum na środę, 132 września. Syracuse.com to jedyne miejsce, w którym można znaleźć kompleksowy harmonogram wszystkich wydarzeń sportowych szkół średnich Dywizji III.

Chłopcy przemierzają kraj

Fayetteville-Manlius w West Genesee o 16:30 Przed meczem

Tully, Deruyter, Dziedzictwo wiary, Cincinnatus in Fabius Pompey 16:30 Przed meczem

Onondaga, Manlius Pebble Hill w Lafayette 16:30 Przed meczem

Biskup Grimes, Pułaski w Altmar-Parish-Williamstown 16:30 Przed meczem

Biskup Lowden w Weedsport o 16:30 Przed meczem

Cato Meridian w Port Byron o 16:30 Przed meczem

South Jefferson, South Lewis w Kartaginie o 16:30 Przed meczem

Rzeka Indian, rzeka Beaver na Tysiącu Wysp 16:30 Przed meczem

South Lewis, South Jefferson w Kartaginie o 16:30 Przed meczem

Generał Brown, Sandy Creek w Watertown, 16:30 Przed meczem

Stara Kuźnia/Remsen, Owen D. Young, Markham Mountain, w Adirondacks, 16:30 Przed meczem

Cooperstown, Clinton, Waterville w Canastota 16:30 Przed meczem

Dolina Zachodniej Kanady, Oriskany, Dolgeville, Soquet Valley, Westmoreland w Little Falls 16:30 Przed meczem

Herkimer, NY Mills, Hamilton, Polska w Sherburne-Earlville 16:30 Przed meczem

Auburn, Henninger w Baldwinsville o 17:00 Przed meczem

Cicero-North Syracuse w Liverpoolu o 17:00 Przed meczem

Jamesville-DeWitt w Nottingham o 17:00 Przed meczem

Syracuse West, Oswego w Fulton o 17:00 Przed meczem

Chłopcy w golfie

CNS Green w Baldwinsville o 15:30 Przed meczem

CNS Blue w Baldwinsville White o 15:30 Przed meczem

FM Green w FM White o 15:30 Przed meczem

Liverpool vs West Genesee Blue 15:30 Przed meczem

Phoenix w Chittenango o 15:30 Przed meczem

Christian Brothers Academy w Meksyku o 15:30 Przed meczem

Meksyk w Christian Brothers Academy o 15:30 Przed meczem

Westhill u Homera o 15:30 Przed meczem

Jordan – Elbridge w McGraw o 15:30 Przed meczem

Lafayette w Tully o 15:30 Przed meczem

Piłka nożna chłopców

Cincinnatus w Stockbridge Valley/Morrisville-Eaton o 16:30 Przed meczem

READ  Polska vs Arabia Saudyjska, Francja vs Dania, Argentyna vs Meksyk

McGraw w Oatslake Valley o 16:30 Przed meczem

Kopenhaga – Aleksandria o 16:30 Przed meczem

Biskup Lowden w Bishop Grimes o 16:30 Przed meczem

Syracuse Academy of Sciences w Lafayette/Onondaga Central 16:30 Przed meczem

Tully w Dziedzictwie Wiary 16:30 Przed meczem

Sherburne-Earlville w Afton o 16:30 Przed meczem

Indian River w Lovell o 17:00 Przed meczem

South Jefferson w Watertown o 17:00 Przed meczem

Sackett Harbour w South Lewis o 17:00 Przed meczem

LaFargeville nad rzeką Beaver o 18:00 Przed meczem

Wzgórze Biblijne Manlius w Jordan Elbridge/Cato Meridian o 18:30 Przed meczem

Siatkówka chłopców

Baldwinsville Central Arena 18:30 Przed meczem

Hokej na trawie

Holland opatentował w Oneidzie o 16:15 Przed meczem

Sherburne-Earlville w Mount Markham 16:30 Przed meczem

Canastota w New Hartford o 17:00 Przed meczem

Cato Meridian w Cazenovii 17:30 Przed meczem

Herkimer w Soquet Valley o 18:00 Przed meczem

Weedsport w Cortlandt o 18:30 Przed meczem

Camden w Vernon-Verona-Sherrill 18:30 Przed meczem

Liverpool kontra East Syracuse Minoa 18:45 Przed meczem

Morrisville-Eaton w Little Falls o 18:45 Przed meczem

Whitesboro w Central Valley Academy o 19:00 Przed meczem

Fayetteville-Manlius w Auburn o 19:15 Przed meczem

Dziewczyny z całego kraju

Fayetteville-Manlius w West Genesee o 16:30 Przed meczem

Tully, Deruyter, Dziedzictwo wiary, Cincinnatus in Fabius Pompey 16:30 Przed meczem

Onondaga, Manlius Pebble Hill w Lafayette 16:30 Przed meczem

Biskup Grimes, Pułaski w Altmar-Parish-Williamstown 16:30 Przed meczem

Biskup Lowden w Weedsport o 16:30 Przed meczem

Cato Meridian w Port Byron o 16:30 Przed meczem

South Jefferson, South Lewis w Kartaginie o 16:30 Przed meczem

Rzeka Indian, rzeka Beaver na Tysiącu Wysp 16:30 Przed meczem

South Lewis, South Jefferson w Kartaginie o 16:30 Przed meczem

Generał Brown, Sandy Creek w Watertown, 16:30 Przed meczem

Stara Kuźnia/Remsen, Owen D. Young, Markham Mountain, w Adirondacks, 16:30 Przed meczem

Cooperstown, Clinton, Waterville w Canastota 16:30 Przed meczem

READ  Hity i kroki: Niemcy wyłaniają się jako pretendent do Euro 2020, Antoine Griezmann pokazuje swoją wartość, a Hiszpania musi szybko się poprawić | wiadomości piłkarskie

Dolina Zachodniej Kanady, Oriskany, Dolgeville, Soquet Valley, Westmoreland w Little Falls 16:30 Przed meczem

Herkimer, NY Mills, Hamilton, Polska w Sherburne-Earlville 16:30 Przed meczem

Auburn, Henninger w Baldwinsville o 17:00 Przed meczem

Cicero-North Syracuse w Liverpoolu o 17:00 Przed meczem

Jamesville-DeWitt w Nottingham o 17:00 Przed meczem

Syracuse West, Oswego w Fulton o 17:00 Przed meczem

Piłka nożna dziewcząt

Stockbridge Valley/Morrisville-Eaton w Cincinnatus 16:30 Przed meczem

Dolina Otselic w DeRuyter o 16:30 Przed meczem

Sherburne-Earlville w Akademii Nauk Utica o 16:30 Przed meczem

Dolgeville w Cooperstown o 16:30 Przed meczem

Dolina Soquet w Markham Mountain 16:30 Przed meczem

Westmoreland w Waterville o 16:30 Przed meczem

Clinton w Adirondacks o 18:00 Przed meczem

Little Falls we Frankfort Schuyler o 18:00 Przed meczem

Remsena w Hamilton o 18:00 Przed meczem

Chittenango w Oswego o 19:00 Przed meczem

Dolina Zachodniej Kanady w Herkimer 19:00 Przed meczem

Dziewczyny pływają

Syracuse w Jamesville-DeWitt o 17:00 Przed meczem

Dziewczęcy tenis

Utica Proctor w New Hartford o 15:30 Przed meczem

Whitesboro w Rome Free Academy o 15:30 Przed meczem

Vernon-Verona-Sherrill w Camden o 15:30 Przed meczem

Utica Notre Dame w Oneidzie o 15:30 Przed meczem

Holenderski patent w Central Valley Academy o 16:00 Przed meczem

Kopenhaga – Kartagina o godz. 16:00 Przed meczem

Soquet Valley w Canastota o 16:00 Przed meczem

Clinton w Westmoreland o 16:00 Przed meczem

Herkimer w Little Falls o 16:00 Przed meczem

Nottingham w Auburn o 16:30 Przed meczem

Plac Centralny East Syracuse Minowa 16:30 Przed meczem

Fulton w Oswego o 16:30 Przed meczem

Syracuse West w Jamesville-DeWitt o 16:30 Przed meczem

Cicero-North Syracuse w Baldwinsville 16:30 Przed meczem

Westhill w Chittenango o 16:30 Przed meczem

Meksyk w Christian Brothers Academy o 16:30 Przed meczem

Phoenix u Homera o 16:30 Przed meczem

Wzgórze Biblijne Manliusa w Cazenovii o godz. 16:30 Przed meczem

Pułaskiego u Marcellusa o 16:30 Przed meczem

Beaver River w South Jefferson 16:30 Przed meczem

Generał Brown w Watertown IHC o 16:30 Przed meczem

READ  Konferencja Polska Liga Piłkarska Europa | Sport narodowy

Liverpool na stadionie Fayetteville-Manlius, 16:30 Przed meczem

Henningera w West Genesee o 17:00 Przed meczem

Lovell nad Indian River o 17:00 Przed meczem

Siatkówka dziewcząt

Auburn w Henninger o 18:00 Przed meczem

Cazenovia w West Hill o 18:00 Przed meczem

Marcellusa w Skaneateles o 18:00 Przed meczem

Solvay w Phoenix o 18:00 Przed meczem

Biskup Lowden w Cato Meridian o godzinie 18:00 Przed meczem

PSLA w Fowler w Jamesville-DeWitt o 18:30 Przed meczem

Homer w Cortlandt o 18:30 Przed meczem