Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sega mówi, że przyszłość gier obejmuje NFTS i transmisje na żywo

Sega mówi, że przyszłość gier obejmuje NFTS i transmisje na żywo

Zrzut ekranu okropnej oryginalnej gry Sonic na żywo wygląda niesamowicie.

zrzut ekranu: Sega / Najważniejszy / Kotaku

dźwięk, Jak kilka innych świetnych filmów Wydawcy gierSega jest również zainteresowana dodaniem NFT do przyszłych gier, jak ujawniono w wywiadzie z kilkoma dyrektorami i producentami. Podczas tego samego wywiadu Sega opowiedziała więcej o swoich projektach „Super Game”, podkreślając, że będą one czymś więcej niż grą, a niektóre z nich mogą obejmować transmisję na żywo i gry w chmurze.

Wywiad został opublikowany w zeszłym miesiącu Na stronie poświęconej karierze i karierze firmy Sega, ale Ostatnio monitorowane i tłumaczone VGC. W wywiadzie kilku producentów i dyrektorów Sega podzieliło się więcej szczegółami na temat inicjatywy „SuperGame”, które firma w tajemniczy sposób ujawniła po raz pierwszy pod koniec ubiegłego rokus. Wydaje się, że mogą być zaangażowane NFT.

Według wiceprezesa wykonawczego Sega Shuji Utsumi, Super Game odnosi się do więcej niż jednej gry i będzie rodzajem sztandaru, pod którym będą rozwijane niektóre przyszłe wydania. Według Utsumi „SuperGames” będą „tytułami AAA, które wykraczają poza kompleksowy zestaw technologii SEGA” i będą częścią większego planu pięcioletniego.

Według Utsumi, w ramach tej supergry powstaje „wiele tytułów”, chociaż każdy z nich może się bardzo różnić od drugiego. Wyjaśnił, że wszystkie z nich będą „interaktywnymi tytułami, wykraczającymi poza tradycyjne ramy gier”. Kierownictwo Sega wskazało na wzrost popularności transmisji i ludzi obserwujących, jak ludzie grają w gry na Twitchu jako przykłady tego, jak gry zmieniły się w ostatnich latach.

„Myślę, że w relacjach między ludźmi, którzy grają i oglądają mecze, istnieje ogromny potencjał” – dodał Utsumi. „Rozważamy stworzenie nowej rozrywki w ramach tych możliwości”.

Sceneria

zdjęcie: Sega

I tak, wydaje się, że niektóre z tych „supergier” mogą się pojawić NFTJak wyjaśnił producent Sega Masayoshi Kikuchi podczas części wywiadu.

„Gry mają historię ekspansji poprzez kontakt między różnymi kulturami i technologiami” – powiedział Kikuchi. „Na przykład sieci społecznościowe i oglądanie gier wideo to najnowsze przykłady.

„To naturalne rozszerzenie przyszłości gier, które rozszerzy się na nowe obszary, takie jak gry w chmurze i NFT. Rozwijamy również SuperGame z perspektywy tego, jak różne gry są ze sobą powiązane.”

Znowu mamy inny przykład firmy, o której mówisz NFT W niejasnych wyrażeniach, które sprowadzają się do nie więcej niż „Wow, to może być fajne” lub „Kto wie!? Pewnego dnia…”.

Kotaku Skontaktowałem się z firmą Sega w sprawie komentarzy dotyczących NFT i gier w chmurze.

Wielu uważa technologię NFT/Blockchain za gigantyczne oszustwo, wypełnione oszustami i artystami, którzy chcą szybko zarobić, zanim bańka pęknie.. Istnieją również problemy z tym, w jaki sposób technologia blockchain może prowadzić do większej ilości odpadów elektronicznych, a także przyspieszyć globalne ocieplenie, marnować energię elektryczną i utrudnić ludziom znalezienie i zakup niektórych części komputera, takich jak procesory graficzne (GPU).

Czytaj więcej: Nikt nie kupuje śmieci Ubisoft Ghost Recon NFT

Widzieliśmy już przykłady firm, jak Ubisoftspróbuj, a potem szybko Nie udało im się zintegrować NFT z ich obecnymi grami. Podobnie, nawet tak zwane historie sukcesu często się kończą Ogromne straty i żenujące błędy.

Ostatni przykład: Haker wyczerpał ponad 600 milionów Axi Nieskończoność z powodu nadużycia bezpieczeństwa. Ponieważ jednak są pieniądze do zarobienia, big firmy zajmujące się grami będą iść do przoduI Nawet obwinianie swoich fanów Za nieotrzymywanie NFT, Nadal ignorując wszelką krytykę i sprzeciw, Basim Zarób kilka szybkich dolców. Biedny Sonic, zasługujesz na coś lepszego.

.

READ  Ten N64 ROM Hack zamienia Zelda: Ocarina od czasu w nową Star Fox Adventures