Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sebastian Stan pojechał na konwent Disneya przebrany za mojego nauczyciela angielskiego w liceum tak jak

Sebastian Stan jest rodzajem legitymacji studenckiej na czerwonym dywanie.

Może pojawić się na premierze filmowej w luźnym garniturze od Hermèsa ze stójką i nowym wyblaknięciu. Oszałamiająca amerykańska gala Met może uczestniczyć w różowym Pierpaolo Piccioli od stóp do głów. Albo może pójść na konferencję IP Disneya w plisowanych spodniach khaki, jasnoróżowej koszulce i sportowej puchowej kurtce – która, nawiasem mówiąc, jest dokładnie takim strojem, jakim była nauczycielka angielskiego w szkole średniej, o której czytaliśmy. Joseph Conrad serce ciemności Następnie obejrzyj Francisa Forda Coppolę Koniec świata teraz Miałam na sobie.

Stan, który gra Bucky’ego Barnesa w Kapitan Ameryka W zakątku należącej do Disneya Marvel Cinematic Universe, w weekend uczestniczył w D23 Expo w Anaheim, gdzie na scenie dołączyli do niego koledzy David Harbour i Wyatt Russell, obaj ubrani w zwykłe kostiumy celebrytów w dzisiejszych czasach (tonal niebieski garnitury). I chociaż ubrania Stana mogą wydawać się nieco menedżerskie, w rzeczywistości był to kompletny styl projektanta z nowojorskiej firmy, przemyślanego twórcy klasycznych elementów pełnych oburzających, czasem nawet dziwacznych detali.

Stan w galerii D23, ubrany na zlecenie.

Kolekcja zdjęć Los Angeles / Getty Images

…i wrócili w maju, w Valentino na Met Gali.

Jeff Kravitz

„Czuję się tak wspaniale, tatusiu, ale proporcje są w rzeczywistości bardzo małe” – Jane Kay, połowa duetu projektantów stojącego za Communion, powiedziała o stroju Stana, rozmawiając przez telefon na początku tego tygodnia. (Kiedy marka zaczęła produkować odzież męską w zeszłym roku, Kai i jego partner projektant, Dylan Kao, czerpali inspirację z mody firmowej i japońskiej odzieży roboczej w latach 70., sugerując przynajmniej część tego, co nosiliby prawdziwi rodzice). Kai zgodził się, spojrzenie Stana zmieniło się w „seksownego tatę”.

To, co definiuje luksus tutaj, to detale: nieco wydatne rozcięcie z ekskluzywnej kolekcji SSENSE Bawełniana kurtka puchowaGigantyczne kieszenie i szlufki spodni stolarskich są ukryte na plisowanym plecach w kolorze khaki. Zazwyczaj na zdjęciach do książek naukowych i platform e-commerce elementy Commission są stylizowane na większość współczesnych marek – zwiotczałe i za duże, dopracowane w połączeniu z grunge. Brać Koszulka popelina unisex Nosi Stana, który może być puszysty na sposób chłopca łyżwiarza lub odpowiedni na sposób ojca (lub nauczyciela angielskiego). Masz to – ludzka dwoistość.

READ  Gdzie ja idę? (2018) Recenzja filmu od Al Ain do filmu