Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ścieżka konfiguracji |  Wiadomości, sport, praca

ścieżka konfiguracji | Wiadomości, sport, praca

Przekaźniki na wschód od Palestyny

w piątek na Reed Stadium

wyniki chłopców

Rankingi drużyn: 1. Howland (92), 2. Beaver Local (72), 3. Rootstown (71), 4. Carrollton (60), 5. United (50), 6. Salem (37), 7. Toronto ( 31), 8. Wschodnia Palestyna (15).

Zwycięzcy

Sztafeta 4 × 1600: Howland (Kevin Loomis, Jack Lussier, Daniel Restaino, Tanner Hause) 21:22,2; Czółenka 4 × 110: Rootstown (Aiden Rodstrom, Simon Halaszi, Dylan Furry, Carson Cutright) 1: 06,6; Sztafeta 4 × 100: Beaver Local (Caleb Mays, Tyler Prideaux, Brock Sievers, Caleb White) 44,5; Dystans zmienny: United (Caleb Nastari, Wyatt Medeor, Brayden Janslin, Andrew Fries) 11:32,4; Sztafeta 4 × 200: Beaver Local (Caleb Mays, Tyler Prideaux, Brock Sievers, Caleb White) 1:32,6; Sztafeta 4 × 800: Howland (Connor Durig, Benjamin Bronson, Brandon Null, AJ Sanders) 8:46,3; 800 SPRINT MEDLEY: Beaver Local (Kaleb Mays, Tyler Prideau, Caleb White, Brock Severs) 1:38,1; Sztafeta 4 × 400: Howland (Connor Durig, Benjamin Bronson, Brandon Null, AJ Sanders) 3:30,7; Dyskusja: Ryan Kammerman (Salem) 148-2; Tryb ognia: Linden White (Rootstown) 44-4 1/2; Skok w dal: Cyrus Wright (Howland) 19-1 1/2; Skok wzwyż: Conor Dorig (Howland), 6-6.

——

wyniki dziewcząt

Składy drużyn: 1. Howland (92), 2. Rootswown (89), 3. Carrollton (74), 4. Beaver Local (51), 5. United (50), 6. East Palestine (31), 7. Salem (26), 8. Toronto (13).

Zwycięzcy

Sztafeta 4 × 1600: Carrollton (Maddie Burgett, Mackenzie Burgett, Zoe Kuhn Goodspeed, Ava Kyle) 25:40,5; Czółenka 4 × 100: Rootstown (Colbie Curall, Porter Smith, Alex Biggin, Carlee Clifford) 1: 08,6; Sztafeta 4×100: Howland (Alyssa Stella, Jessica DiSalvo, Annalise Olesia, Calliope Likaris) 53,1; DYSTANS ZMIANOWY: Howland (Lily Lussier, Gabby Scott, Katherine Weeks, Grace Cortese) 14:14,2; Sztafeta 4 × 200: Rootstown (Laura Krieger, Kayla Nicholas, Sasha Nichols, Melanie Pleiku) 1:51,5; Sztafeta 4 × 800: Carrollton (Elizabeth Funkoser, Maddie Burgett, Ava Kyle, Kylie Ucic) 10:36,1;

READ  Domy opieki w Mahoning odnotowują gwałtowny wzrost liczby przypadków | Wiadomości, sport, praca

800 SPRINT ZMIANA: Beaver Local (Jaylennan Reckner, Rilee Hoppel, Jalynn Hoppel, Isabella Long) 2:03,4; 4×400 RELAY: Rootstown (Kayla Nicholas, Melanie Pleiku, Lauren Krieger, Porter Smith) 4:22,5; Dyskusja: Lexus Solaris (Howland) 120-1; Tryb ognia: McKenna Rudy (Salem) 40-4; Skok w dal: Riley Hutton (Salem) 17-3 3/4; Skok wzwyż: Zoe Reed (Salem), 4-10.

——

Mistrzostwa hrabstwa Mahoning w lekkiej atletyce

Sobota

W Austin Township Fitch

Wyniki podziału szkół dużych

wyniki chłopców

Składy drużyn: 1. Austintown-Fitch 208, 2. Boardman 145,5, 3. Canfield 115, 4. Ursuline 48,5, 5. Chaney 45, 6. Poland 37, 7. Mooney 8, 8. West Branch 6, 9. Youngstown East 5.

Zwycięzcy wydarzeń

PRZEKAŹNIK 800: Austintown-Fitch (Jose Crespo, Trevion Davis, Dom Berry, Brody Herman) 1:32,63; 110 przez płotki: Nick Tybula (Austin Township Fitch) 15.08; 100 Dash: Dan Evans (Austintown Fitch) 11.06; Sztafeta 400: Austintown Fitch (Cordell McDowell, Dom Berry, Trevion Davis, Devin Phillips) 44,59; Sztafeta 32:00: Canfield (Blake Baker, Matthew Finetti, Jack Cadillac, Jason Hamar) 8:34,93; Bieg 1600: David D’Altorio (zarządca) 4:40.09; Sztafeta 160 000: Austin Township Fitch (Brody Herman, Justin Sahli, Brogan Robbie, Dan Evans) 3:33,90; 400 DASH: Joel Cuevas-Pixley (zarządca) 52,07; 300 przez płotki: Logan Thompson (Boardman) 40,60; 800 BIEGU: Justin Sahli (Austintown-Fitch) 2:01,60; 200 Dash: Dan Evans (Austintown Fitch) 22.42; Wyścig 3200: Blake Baker (Canfield) 9:32,98; Dyskusja: Tyler Chern (zarządca) 152-11; Pozycja strzelecka: Jamell James (Austintown-Fitch) 51-10,25 SKOK W dal: Logan Thompson (Boardman) 19-11; Skok wzwyż: Corey White (Austintown Veitch) 6-2

——

wyniki dziewcząt

Składy drużyn: 1. Boardman 182, 2. Austintown-Fitch 157, 3. Mooney 76, 4. Canfield 68, 5. Chaney 56, 6. Poland 38, 7. West Branch 34, 8. Ursuline 15, 9. Youngstown East 3.

READ  Ukraińskie Dynamo Kijów nie dostało nieoczekiwanego miejsca w Lidze Mistrzów po ogromnej porażce w dwumeczu z Benfiką

Sztafeta 800: Chaney (Dinaya Harris, Amoni Watson, Elsha Perkins, Tamara Myers) 1:53,95; 100 przez płotki: Deoni Thompson (Austintown Veitch) 16,68; Setna kreska: Denia Harris (Chaney), 13,5; Sztafeta 400: Austintown Fitch (Bria MacArthur, Alyssa Rodgers, Deoney Thompson, Savannah Jones) 51,14; Sztafeta 32:00: Austintown Fitch (Brie Jockey, Sophia Hunter, Rachel Spalding, Monica Buchan) 10:36.15; 1600 RUN: Gabby Vennetti (zarządca) 5:42,24; Sztafeta 16:00: Boardman (Mackenzie Richetelli, Morgan Auk, Abe Mihawk, Gina DiNapoli) 4:18,36; 400 DASH: Mackenzie Riccitelli (Boardman) 1:02,23 300 Handicap: De’Aunee Thompson (Austintown-Fitch) 47,80; 800 RUN: Gabby Vennetti (zarządca) 2:31.06; 200 kresek: Mackenzie Richetelli (zarządca) 27,29; Bieg 32:00: Morgan Russo (zarządca) 12:15,57; Dyskusja: Sarah Biro (Boardman) 106-11; Tryb ognia: Sarah Biro (Boardman) 36-10,75; Skok w dal: Savannah Jones (Austintown Fitch) 14-11; Skok wzwyż: Mae Kyla Jones (Money) 4-10

——

Wyniki podziału szkół małych

wyniki chłopców

Składy drużyn: 1. Lowellville 166, 2. Southern Range 162,5, 3. Springfield 86, 4. Jackson-Milton 65, 5. Valley Christian 37,5, 6. Struthers 36,5, 7. Campbell 35, 8. BC Western 22,5, 9. Siebring 8.

Sztafeta 800: Southern Run (Logan Butcher, JD Krause, Hudson Moorfield, Dylan Smisko) 1:35,47; 110 przez płotki: Michael Pallone (Louisville) 16.04; 100 DASH: Braylen Dabney (Lowellville) 11,54; sztafeta 100: Struthers (Christian Pascarella, Gary Modrick, Kevin Wilder, Tyler Sanchez) 45,46; Sztafeta 32:00: Lowellville (Matt Lucido, Nate Youn, Ryan Hvisdak, Michael Catula) 8:44,71; 1600 BIEGU: Emmitt Slabach (pasmo południowe) 4:49,12; 16:00 PRZEKAŹNIK: South Range (Jimmy Powell, Hudson Moorefield, Logan Butcher, Gaven Nagy) 3:32,72; 400 DASH: Logan Butcher (pasmo południowe) 52,29; 300 przez płotki: Michael Baloney (Louisville) 41,97; 800 BIEGU: Emmitt Slabach (pasmo południowe) 2:06,55; 200 DASH: Braylen Dabney (Lowellville) 23.12; 3200 RUN: Emmitt Slabach (pasmo południowe) 10:08,55; Dyskusja: Anthony Lucente (Louisville) 133-5; Tryb ognia: Guntrell Mixon (Valley Christian) 45-3,5; Skok w dal: Michael Pallone (Louisville) 19-9,5; Skok wzwyż: Ryan Romey (Jackson Melton), 5-8.

READ  Serbia zajmuje ostatnie miejsce w mistrzostwach świata w koszykówce

——

wyniki dziewcząt

Składy drużyn: 1. Springfield 153,5, 2. South Range 113, 3. Loweville 88, 4. BC Western 64, 5. Struthers 63,5, 6. Campbell 47, 7. Jackson Melton 29, 8. Valley Christian 16, 9. Sebring 8.

Sztafeta 800: Springfield (Emma Sanders, Kali Mattei, Ava Vecchione, Graciela Ebert) 1:51,77; 100 Dash: Avery Shumaker (Louisville) 17,98 100 Dash: Ariana Romano (Louisville) 14,09; Sztafeta 400: Springfield (Marin Winkler, Callie Mattei, Ava Vecchione, Graciela Ebert) 52,81; Sztafeta 32:00: Springfield (Haley Joyce, Kendall Maughan, Brooke Debuchy, Carrigan Mullen) 11:34,86; Bieg 16:00: Sophia Yoon (Louisville) 5:40.00; 1600 Sztafeta: South Ring (Taylor Dado, Tara Wayne, Giulia Masacci, Elizabeth Protein) 4:31,72; 400 Dash: Emma Sanders (Springfield) 1:03,37; 300 przez płotki: Ava Vecchione (Springfield) 50.02; 800 PUNKTÓW: Sophia Yoon (Louisville) 2:23,69; 200 Dash: Emma Sanders (Springfield) 27,51; 3200 przebiegł: Sophia Yoon (Lowellville) 12:53,29; Debata: Haley McCalla (Springfield) 100-3; Migawka: Annie Lumsden (bieg południowy) 33-11.25; Skok w dal: Graciela Ebert (Springfield) 14-10,75; Skok wzwyż: Graciela Ebert (Springfield) 4-6


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej