Tech

Sceptyk szczepionkowy Noel Gallagher jest przekonany, że jego lekarz dostanie szczepionkę Covid

„Myślę, że w latach 90-tych miałeś gorszego kaca: sceptyk wobec szczepionek Noel Gallagher jest przekonany, że zaraził się Covid przez swojego lekarza, który powiedział liderowi zespołu Oasis, że„ głupio byłoby tego nie przyjąć ”.

  • Były gitarzysta Oasis, lat 54, ujawnił, że początkowo odrzucił randkę
  • Lekarze przekonali go, aby poszedł dalej, mówiąc, że byłby „głupcem”, gdyby tego nie zrozumiał
  • Noel powiedział Radio Times, że dostał zastrzyk w hotelu Holiday Inn w Winchester

Noelle Gallagher po raz pierwszy uderzył w COVID-19 pomimo sceptycyzmu wobec szczepionki i wcześniej odmówił noszenia maski na twarz

Noel Gallagher dostał pierwsze uderzenie Covid-19, mimo że był sceptykiem szczepień i wcześniej odmówił noszenia maski na twarz.

Były gitarzysta Oasis, lat 54, ujawnił, że początkowo odrzucił randkę, ale powiedział, że lekarze przekonali go, aby poszedł dalej, mówiąc, że byłby „głupcem”, gdyby tego nie zrobił.

Noel mi powiedział Radio Times Dostał zastrzyk w hotelu Holiday Inn w Winchester, gdzie zapytał osoby zaszczepiające, co poczuje dalej.

Ktoś, kto rozpoznał piosenkarza, odpowiedział: „Panie Gallagher, myślę, że miał pan gorszego kaca w latach dziewięćdziesiątych”.

Noel opowiedział o rozmowie, którą odbył ze swoim lekarzem, który zapytał go, dlaczego nie otrzymuje szczepionki i o co się martwi.

Powiedziałem: „Szczerze mówiąc, włosy wypadają” – kontynuowała gwiazda.

“[The doctor] Powiedział: „Ale nie ma dowodów na to, że nastąpi utrata włosów”.

Noel powiedział, że następnie zapytał: „Więc mówisz, że powinienem to wziąć?” A on powiedział: „Nie, mówię, jeśli tego nie weźmiesz, jesteś idiotą”.

Chociaż został zadźgany, były przywódca konfrontacji dodał: [with] Machanie szlachetnymi palcami na ludzi, którzy ich odrzucają, może dać się ponieść emocjom.

READ  Recenzja Star Wars Jedi: Upadły zakon (PS5)

Przychodzi dopiero kilka miesięcy później, podczas nowego wywiadu Matt Morgan PodcastNoel powiedział, że nie założy maski na twarz.

on jest Wyjaśnił: „Słuchaj, to nie jest prawo. Obecnie odbiera się nam tak wiele swobód seksualnych.

Były gitarzysta Oasis, lat 54, ujawnił, że początkowo odmówił spotkania, ale powiedział, że lekarze przekonali go do kontynuowania, mówiąc, że byłby `` głupcem '', gdyby tego nie zrobił.

Były gitarzysta Oasis, lat 54, ujawnił, że początkowo odmówił spotkania, ale powiedział, że lekarze przekonali go do kontynuowania, mówiąc, że byłby “ głupcem ”, gdyby tego nie zrobił.

Gwiazda Oasis pamięta, jak pewnego razu poprosił o rozmowę z kierownikiem sklepu, gdy pracownik poprosił go o założenie maski.

Nie obchodzi mnie to. Zdecydowałem się nie nosić takiego, a jeśli złapię wirusa, nie będzie go na nikim innym. Jeśli każdy nosi maskę, ja jej nie złapię, a jeśli ją mam, to mnie nie złapią. Powiedział, myślę, że to fajne.

Noelle pomyślał o innym momencie, kiedy złamał zasady, wyjaśniając: „W zeszłym tygodniu jechałem do Manchesteru i ktoś jechał.” Czy możesz założyć maskę, bo policja transportowa przyjdzie i ukarać cię grzywną w wysokości tysiąca funtów. Ale nie musisz tego odkładać, jeśli jesz ”.

Więc mówiłem: „Cóż, ten śmiercionośny wirus, który zamiata pociąg, przyjedzie i mnie zaatakuje, ale widzę, jak jem kanapkę i wychodzę i zostawiam go, on je swój lunch?”.

Wielka Brytania wypuściła obecnie ponad 39,3 miliona pierwszych dawek i 25,5 miliona drugich dawek szczepionki Covid.

Reklamy

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment