Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Scars Above to kosmiczna strzelanka science-fiction, która ma dużą energię do odwetu

Kiedy w zeszłym roku po raz pierwszy zagrałem w Returnal na wyłączność dla PlayStation, nie sądziłem, że to będzie mój dżem. Nigdy nie byłem jednym z tych strzelców z piekła rodem, zwłaszcza tych super hardkorowych, którzy są również rogalikami. Okazuje się, że to był totalny problem i myślę, że Scars Above, nowa trzecioosobowa strzelanka science-fiction Mad Head Games, ujawniona dziś wieczorem na Gamescom Opening Night Live, będzie. Obejrzyjmy ogłoszenie o ujawnieniu, dobrze?

O tak, to jest dobre. Artefakty obcych unoszące się w kosmosie? bada. Samotny astronauta utknął na dziwnej, skalistej planecie z dziwnymi świecącymi monolitami? Sprawdź i sprawdź. Wielkie straszne potwory do usunięcia? Sprawdź czek. Proszę i dziękuję.

Trzeba przyznać, że nie jest jeszcze jasne, jaką formę przyjmą Scars Above. Może to być bardziej tradycyjna strzelanka liniowa, o ile wiemy, lub możesz pochylić się nad tym stylem, przechodząc w roguelike-y. że to Steam . strona Wspomina o „starannie zaprojektowanej” przygodzie, która prowadzi przez różne biomy, takie jak lodowe pustkowia, podziemne jaskinie i egzotyczne instalacje, nawiązując do czegoś z przeszłości, ale także mówi o satysfakcjonującym poczuciu trudności, co sprawia, że ​​wracam do głowy. Podejrzewam, że prawdopodobnie nie będzie pasował do roguelike’owego stylu Housemarque, a ja osobiście nadal jestem w tym dobry. Późne etapy powrotu były naprawdę trudne, wiesz?

W każdym razie, grając dr Kate Ward, która jest przede wszystkim astronautką i naukowcem, notka Steam chętnie wskazuje: Nie Żołnierz — wkrótce jednak po wyprawie mającej na celu zbadanie kolosalnej, złowrogiej struktury Metahedronu zawieszonego nad ziemską atmosferą, zostajesz sam na obcej planecie. Walcząc, aby znaleźć członków załogi i dotrzeć do sedna swoich obecnych kłopotów, będziesz używać wszelkiego rodzaju broni, ataków w zwarciu i podstawowych sztuczek, aby pokonać złą, rodzimą przyrodę na planecie. Strona Steam wspomina również o projektowaniu różnych narzędzi i przedmiotów, które pomogą ci walczyć z „niezliczonymi zagrożeniami”, a także o robieniu klasycznych rzeczy naukowych, takich jak skanowanie obiektów i otoczenia, aby kategoryzować i badać ten nowy świat, w którym żyjesz.

READ  Kometa Leonard jest teraz najbliżej Ziemi. Oto jak to odkryć.

Wszystkie rzeczy, którymi jestem naprawdę podekscytowany, gdy gra w końcu wyjdzie na początku 2023 roku, i nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej w nadchodzących miesiącach.


Aby uzyskać więcej informacji z Gamescom, zajrzyj do naszego centrum Gamescom 2022, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości, wrażenia z salonu i nie tylko.