Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Saszetka biodrowa Rapha’s Brain Dead, pedały Deftrap w okazyjnej cenie, siodełko do dirt jumpingu DMR i nierównoległe buty MTB

Wszystko zaczęło się w zeszły weekend w Paris-Roubaix, gdzie kolarze pokonywali klasyczne wiosenne brukowane drogi.

Rowery i karoserie mocno ucierpiały, ale wśród chaosu wybraliśmy 13 dominujących trendów technologicznych, w tym system regulacji ciśnienia w oponach Scope Atmoz.

Bystry redaktor naczelny BikeRadar, George Scott, odkrył również oponę Specialized Mondo, która nie została wypuszczona na rynek. Chociaż nowa opona nie była w stanie uniknąć fali dziur będącej synonimem wyścigu Paris-Roubaix, podejrzewamy, że Specialized była zadowolona ze swoich wyników w wyścigu kobiet, w którym Lotte Kopecky zajęła 10. miejsce.

MBUK W tym tygodniu opublikowano pierwszy długoterminowy raport prezentera wideo Willa Soffe z testu motocykla. Facet z wąsami ma intensywnego 29-letniego Trackera Roku, biegającego po 29-calowym pierścieniu z przodu iz tyłu. Czy najlepszy wentylator mullet zmieni się na mniejsze tylne koło? Zobacz tę przestrzeń.

Gdzie indziej widzieliśmy, jak Garmin wypuszcza zaktualizowane wersje swojej popularnej serii komputerów rowerowych GPS, Edge. Nowością w ofercie są 540 i 840, z których oba są teraz wyposażone w ładowanie słoneczne, jak w Edge 1040 Solar, który również został niedawno zaktualizowany.

Mavic ogłosił swój pierwszy silnik do e-roweru, X-Tend. Francuska marka twierdzi, że jest to najlżejszy jak dotąd silnik ebike i może pomóc w stworzeniu elektrycznych rowerów szosowych poniżej 10 kg.

Kanadyjska marka Devinci wprowadziła na rynek wysokoosiowy rower ogrodowy i enduro o nazwie Chainsaw, na którym pisarz technologii Luke Marshall spędził trochę czasu na pokładzie. Devinci ma nadzieję, że łącząc długi skok, luźny kąt główki ramy, regulowaną geometrię i stromy kąt rury podsiodłowej, pilarka będzie równie dobrze czuła się podczas pedałowania na szosie, jak i podczas jazdy na szczyt.

Saszetka biodrowa Rapha Brain Dead Trail

Dwie boczne kieszenie z siatki są idealne do przechowywania butelek z wodą.
Alex Evans/Nasze media

READ  Połączenie Comixology i Kindle stworzyło piekło, z którego chcę uciec

Współpraca Rapha z Brain Dead – „kreatywną grupą… artystów i projektantów” – ma podnieść poprzeczkę wobec zwykle słabego podejścia marki do designu.

Trail Hip Pack 293g przeszedł wizualną zmianę projektu Brain Dead; Jego oliwkowa zieleń lub matowa czerń jest teraz jaskrawym pomarańczowym, głębokim fioletem i efektowną zielenią.

Na pasku znajduje się logo Brain Dead.
Alex Evans/Nasze media

Jednak funkcjonalność pakietu pozostaje niezmieniona.

Posiada dwie kieszenie zapinane na zamek o łącznej pojemności 3 litrów; Większa kieszeń zawiera wewnętrzne elastyczne organizery, a mniejsza kieszeń zewnętrzna zawiera klips na klucze.

Rapha’s Trail Hip Pack został poddany obróbce stylizacyjnej Brain Dead.
Alex Evans/Nasze media

Po bokach znajdują się siatkowe kieszenie idealne do przechowywania butelek z wodą, przydatne, ponieważ nie ma dedykowanej kieszeni na bukłak hydracyjny.

Elastyczna pętla, która znajduje się na wierzchu plecaka, przeznaczona do przechowywania odzieży, takiej jak nieprzemakalne kurtki lub inne przedmioty.

Jego pasek wykorzystuje pojedynczą klamrę, ale jego długość można regulować za pomocą jednego z dwóch punktów mocowania. Tymczasem poduszka oparcia składa się z trzech miękkich i grubych sekcji zaprojektowanych w celu poprawy komfortu.

Płaskie pedały Deity Deftrap

Pedały Deftrap są wykonane z kompozytu z włókna nylonowego, który podobno jest mocniejszy niż kompozyt nylonowy.
Alex Evans/Nasze media

Jako bardziej przystępny cenowo młodszy brat pięciogwiazdkowych pedałów TMAC firmy Deity, korpus Deftrap z włókna nylonowego jest o 28 procent mocniejszy niż mieszanki nylonowe stosowane przez innych producentów.

Przy 403 g za parę są lżejsze niż TMAC i mierzą 113 x 103 mm, co jest również nieco większe.

Ma wklęsłość 1,5 mm.
Alex Evans/Nasze media

Deity twierdzi, że mają wklęsłość 1,5 mm na całej długości i mierzą nieco poniżej 18 mm w środku i 19,5 mm na przedniej i tylnej krawędzi.

READ  Oficjalna infografika Nintendo pokazuje wszystkie gry z Direct Mini

Posiada osiem długich, ostrych wymiennych pinów z każdej strony, z dodatkowymi pinami uformowanymi wewnątrz.

Osiem kołków do usuwania jest ostrych.
Alex Evans/Nasze media

Działając na uszczelnionych łożyskach i tulei DU, Deity twierdzi, że można je w pełni odbudować. Mówi się również, że nylonowy korpus radzi sobie z nierównościami skalnymi bez utknięcia lub „przyklejania się” do nierówności.

Jest dostępny w 10 kolorach, w tym czarnym (na zdjęciu).

Siodło DJ-skie DMR Sect Rail

Trwała okładka powinna być odporna na rozdarcia i rozdarcia.
Alex Evans/Nasze media

Siodełko DJ Sect Rail firmy DMR kontynuuje dziedzictwo marki w dziedzinie dirt jumpingu, które najprawdopodobniej przemawia do świata rowerzystów Specialized.

Wszystkie boki są masywne, zgodnie z życzeniem graczy brudu.

Masywne i solidne siodło sect jest idealne dla skoczków.
Alex Evans/Nasze media

Ważący 368 gramów, mający 140 mm skoku i szyny CroMo, będzie toczył się wraz z uderzeniami twoich lokalnych szlaków.

Projekt kamuflażu — dostępny zarówno we wzorach dżungli, jak i śniegu — powinien pasować do podziemnej sceny DJ-ów jeżdżących po ziemi.

Kamuflaż dżungli oznacza, że ​​wtopisz się w większość świadomych mody biegaczy w stylu ziemi.
Alex Evans/Nasze media

Solidne pokrycie otula piankową wyściółkę, zaprojektowaną tak, aby zapewnić wygodne siedzenie między sesjami.

DMR twierdzi, że jest wystarczająco duży, aby manewrować motocyklem w powietrzu, ale nie tak duży, aby ciągle przeszkadzał.

Dust Up Flat Pedal Buty do rowerów górskich

Mając doświadczenie w butach wspinaczkowych, Dust Ups ma nadzieję Unparallel na podbicie dominacji butów płaskich Five Ten.
Alex Evans/Nasze media

Z 20-letnim doświadczeniem w obuwiu do wspinaczki skałkowej, Unparallel rozgałęził się na świat kolarstwa górskiego i BMX.

Oferujący pięć modeli, Dust Up to zorientowany na grawitację but do płaskich pedałów tej marki.

Dzięki przemysłowej konstrukcji posiadają certyfikat wegański.
Alex Evans/Nasze media

READ  Tata wymyśla w swojej kabinie urządzenie o zerowej grawitacji, które pozwala użytkownikowi wyskoczyć w powietrze na wysokość 20 stóp

Posiada podwójną mieszankę podeszwy. W jej wewnętrznej części zastosowano bardziej miękką gumę niż w części zewnętrznej i została zaprojektowana w celu poprawy przyczepności i pochłaniania wibracji. Podeszwa zewnętrzna ma dwa komercyjne wzory bieżnika, aby jeszcze bardziej poprawić przyczepność.

Podeszwa środkowa została zaprojektowana tak, aby była sztywna, co poprawia przyczepność.

Mają tradycyjny krzyżowy wzór sznurowania i pasek na rzep, dzięki czemu można dopasować dopasowanie i szczelność.

Sznurowadła i pasek na rzep oznaczają, że regulacja dopasowania i szczelności powinna być dziecinnie prosta.
Alex Evans/Nasze media

Wykonane z materiałów syntetycznych, Dust Ups są również przyjazne dla wegan.

Para butów EU42 waży 842 gramy i wydaje się być bliższa wadze i sztywności niż płaski but Endura MT500 Burner firmy Five Ten firmy Impact Pro.

Wkrótce pełna recenzja.