entertainment

Sarah Ali Khan wspomina żart Saifa Ali Khana, Amritę Singh: „Moja matka podniosła ręce i zaczęła krzyczeć…” | Bollywood

Podczas niedawnego występu w talk show Sarah Ali Khan dała wgląd w złośliwą stronę swoich rodziców Saif Ali Khan i Amrity Singh. Przypomniała sobie, jak zamierzali przestraszyć wspólnego przyjaciela, smarując twarz pastą do butów.

Sarah powiedziała, że ​​ona też prawdopodobnie wykonałaby podobny numer. Zapytana, kogo chciałaby przestraszyć, nazwała swojego partnera Coolie nr 1 Varun Dhawan i jego żonę Natashę Dalal.

Sarah ujawniła, że ​​kiedy Saif i Amrita byli jeszcze małżeństwem, planowali żartować ze swoim wspólnym przyjacielem. Nałożyli pastę do butów na twarze.

“W czasach zwykłego ojca Darwazy Khawli, Meri Ami ko Andar Dala Diya Aur Darwaza Panda Kar Diya (mój ojciec otworzył drzwi pokoju, wepchnął moją matkę do środka i zamknął je). Teraz moja matka była w sypialni Neelu Merchant , podczas gdy Neelu spała ze swoim mężem, a mąż Neelu zastrzelił moją mamę. Ale moja mama podniosła ręce i zaczęła krzyczeć: „Nie strzelaj, to jest obskurne” – powiedziała Sarah w programie Feet Up With The Stars.

Zobacz także | Lara Dutta mówi, że Akshay Kumar „stale wpatruje się” w jej BellBottom: „Powiedziałam, jaki jest twój problem”

„Ciągle dostaję to zdjęcie mojej mamy i taty z pastą do butów na twarzach i myślę, że jeśli znasz mnie lub mojego tatę, wiesz, o czym mówię, bo bym to zrobiła. Nałożyłbym pastę do butów, wejść do czyjegoś pokoju i prawie umrzeć.”

Sarah powiedziała, że ​​chciałaby przestraszyć Varuna, ale prawdopodobnie by się z tego „śmiał”. “Ale myślę, że będzie fajnie. Tak, Varun i Natasha. Po prostu pojawianie się z pastą do butów w ich pokoju i krzyczenie. Tak, to byłoby trochę zabawne.”

Sarah pojawi się następnie w Atrangi Re Aananda L Rai, obok Dhanush i Akshay Kumar. Podczas gdy kręcenie zostało zakończone, pandemia Covid-19 opóźniła plany wydania filmu.

READ  Gdzie jest sfilmowane otwieranie oczu? Miejsca filmowania Netflix

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment