Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sanjay Mishra w scenie „Obsada drugoplanowa” Kaamyaaba, jego związek z producentem Shahrukhem Khanem: „Usne dikhaya ki public abhi zinda hai”

W przemyśle filmowym w języku hindi jest wielu aktorów, którzy jeszcze nie otrzymali pełnego uznania, jeśli chodzi o większe uznanie i więcej pracy. Sanjay Mishra Można go uznać za jeden z nich. Wiem, co myślisz – Mishra zawsze był w pobliżu, więc oczywiście ludzie rozpoznają jego błyskotliwość. Oprócz przerwy we wczesnych latach, wszechstronny Sanjay Mishra prawie konsekwentnie pracował w przemyśle rozrywkowym. Ludzie, którzy z nim współpracowali, doceniają jego talent i wyczucie komiksu i chcą z nim pracować raz za razem; Czy to Rohit Shetty, czy nawet Ajay Devgn, który w wywiadzie podczas promocji Total Dhamaal wyraził swój podziw dla sztuki Mishry. Wkrótce Devgn i Mishra będą mogli zobaczyć razem w swoim poprzednim reżyserskim filmie Bholaa.

Ale do tego czasu Sanjay Mishra jest brany w małej roli lub dla kilku żartów; Nawet w filmie Shetty, który zatrudniał go przy prawie każdym projekcie. Jednak Mishra ma o wiele więcej do zaoferowania niż te znajome rechoty, które często słyszy się w komediach Rohita Shetty’ego. W pełni zrealizowany aktor dramatyczny, tylko od czasu do czasu może doszlifować tę stronę siebie, kiedy reżyser widzi go w pełni. Kaamyaab i Ankhon Dekhi (2013) Hardika Mehty to dobre przykłady bardziej dramatycznych przedstawień Mishry.

W Kaamyaab (2018) Mishra gra tak zwanego „aktora pobocznego” Sudheera, który przestał dostawać pracę, ale pojawiał się w prawie każdym innym filmie podczas swojego biegu. Pewnego dnia, kiedy emerytowany Sudheer zdaje sobie sprawę, że będzie w stanie ukończyć swój 500. film, jeśli zagra ostatni raz, postanawia zrobić wszystko, aby dostać bardziej znaczącą rolę, zamiast grać zwykłych bohaterów. Sekwencja z Kaamyaaba, która została ze mną przez te kilka lat, to sytuacja, w której Sudheer marzy o telefonie od reżysera, w którym wydaje się, że nie gra żadnej „części pobocznej”, ale drugoplanowej.

READ  Aktorka Ola Dąbrowska w „Liście Schindlera” pomaga ukraińskim cywilom uciec przed wojną

Mówiąc o tej scenie, Sanjay powiedział indianexpress.com: „Rozmawialiśmy o tej scenie, Hardik (Mehta, reżyser) i ja. Wo mera pasandeeda scene hai, pura ek din laga tha wo scene shoot hone mein (To moja ulubiona scena. Została nakręcona w jeden dzień). Kiedyś byłem zazdrosny, że Hardik lepiej pamięta kwestie niż ja. To było dla mnie bardzo dobre wyjście. hamara sur bohot milne bhi laga tha (Naprawdę zaczęliśmy lepiej się rozumieć.)

Mówiąc o tagu aktora drugoplanowego, odrzuca pytanie: „Agar Cinema mądry dekha jaaye do was saare charakter har Cinema mein hote the Ek time pe, 70s-80s mein, jaise paan wale, pandit. Nigdy nie rozumiałem etykiety aktora drugoplanowego, ispe toh kya hi bolun, aktor drugoplanowy, komik, bohater jaisa kuch nahi hota. Aktor Sab hi hote hai, ispe kya kahe (Tak, mieliśmy te znajome postacie i twarze, które można było zobaczyć jako pan-wala w jednym filmie, a jako gazeciarz na weselu w innym. Ale jeśli chodzi o nazwiska aktorów drugoplanowych, naprawdę nie rozumiem to. Nie ma czegoś takiego jak aktor. Komik lub bohater, każdy jest aktorem na planie i to wszystko) ”.

A co z Superstar i Producent Shahrukh Khan? Obaj współpracowali przez lata przy różnych filmach i na różnych stanowiskach. SRK i Sanjay pracowali razem przy filmach takich jak Phir Bhi Dil Hai Hindustani i Oh Darling Yeh Hai India, a potem oczywiście mają również związek „Kaamyaab”. Firma Shah Rukha, Red Chillies Entertainment, była współproducentem Sanjaya Mishry.

„Shah Rukh Ki Sath Jab Bhi Mein Kam Kya Hua Hai, Woo Khud Ki Lee Hai Lad Rahi, Ki Naam Kark Dikhta Ho Main, Dikatta Ho, Ma Yo Tha Samai Onka Praktyczny. Ya Main Nahi Kar Bata Yar. Oh Kochanie Yeh Hai Indie (1995) ten film, główny bhi naya tha, Shah Rukh bhi naya tha. Aur phir usne przedstawia Meri kar di baad mein (Kiedy pracuję z SRK, on ​​o coś walczy. Aby coś udowodnić, eksperymentować, pokazać, że „) Zobacz, co możemy zrobić z tym filmem”. To był jego proces, nigdy nie byłbym w stanie tego zrobić. Najpierw pracowaliśmy razem nad filmem Ketana Mehty z 1995 roku Oh Darling Yeh Hai India. Wszyscy byliśmy nowi w czas, a potem nakręcił mój film Z Kaamyaabem)” – powiedział aktor z nutą nostalgii i sympatii w głosie.

READ  Neve Campbell wyjaśnia, dlaczego nie była w „Scream 6”

Mishra wyraził również swoje zadowolenie z sukcesu filmu Pathaan Shah Rukha Khana: „Response Acha laga abhi Pathaan ko ek acha mila hai, marti hui zindagi se aadmi phir se sapna dekhna shuru karra hai phir se. Publiczność Usne ye dikhaya ki abhi zinda hai (to miłe) Widzieć, jak Pathaan radzi sobie tak dobrze w kasie, Shah Rukh pokazał nam, że możemy znów marzyć, pokazał, że publiczność żyje i jest spragniona więcej kina).

Kiedy powiedziano mu, że nieumyślnie zacytował fragment dialogu z Pathan, Sanjay Mishra roześmiał się: „Och, naprawdę, on to powiedział (Patan Zinda Hai)?” Być może jest to swego rodzaju zapowiedź, być może wkrótce znów zobaczymy Sanjaya Mishrę i Shahrukha Khana w jednym kadrze.

Kaamyaab jest obecnie transmitowany na Netflix.