Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sandler ponownie rządzi NETFLIX, gdy DeNiro realizuje swój drugi z rzędu projekt telewizyjny

Sandler ponownie rządzi NETFLIX, gdy DeNiro realizuje swój drugi z rzędu projekt telewizyjny

Dwa poranki! To jest Sean McNulty (Połącz się ze mną na LinkedIn tutaj, jeśli Ci się spodoba), Oto wiadomości Hollywood + Media, które musisz znać środa, 5 kwietnia 2023 r.

gdzie jest Marszowi szaleńcy mistrzostwo Gra miała 14,7 miliona widzów w CBS w poniedziałek wieczorem w prelim Nielsens (poza szerokością słupka itp.), co prawdopodobnie byłoby nowym minimum w grze, gdyby nie duży skok w końcowych liczbach (mało prawdopodobne).

Ale – to jest większe niż jakakolwiek NBA egzaminy końcowe Mecz zeszłego lata, największy tłum na każdym meczu koszykówki od roku, a sam mecz nigdy nie był tak blisko. futbol uniwersytecki mistrzostwo Był to również najmniej oglądany wszechczasów z 17,2 milionami widzów Jednak w styczniu w ESPN był to wybuch 58-0.

Słuchaj – nie mam włosów, więc… czy to wybuch? przez Giphy’ego

the Ostatnie cztery To był mały miks:

 • Pierwszy mecz miał 11,9 miliona widzów, o 200 000 więcej niż w zeszłym roku.

 • Kolejna gra zarobiła 12,9 miliona, co oznacza znaczny spadek w porównaniu z 17,7 milionami z zeszłego roku…

przed dwoma ostatnimi rundami Marcowy Mad Men miał średnio 9,4 miliona widzów, Bardzo podobny do ostatnich dwóch lat (nieznaczny spadek w stosunku do ubiegłego roku, nieznaczny wzrost w stosunku do 2021 r.). Obręcze damskie mistrzostwo Oczywiście ustanowił nowy rekord na poziomie 9,9 miliona Niedzielne popołudnia w ABC.

i: Wesołych Świąt Wielkanocnych dla tych, którzy zaczynają świętować dzisiaj później.

Ale: Ślub Murdocha dobiegł końca! ODWOŁAJ SPECJALNOŚĆ FOX NATION… gdzie Robert i Ann Leslie Smith postanowili nie brać ślubu późnym latem. Albo przypuszczam. Cholera, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wystartować w sierpniowych zajęciach w Jersey Shore 💪.

Plus: Pamiętasz, kiedy konsole do gier miały być główną bramą do oglądania telewizji? Tak, niewiele – Tylko 6% strumieniowego oglądania telewizji odbywa się za pośrednictwem urządzeń takich jak PLAYSTATION i XBOX Według nowej ankiety przeprowadzonej wśród 2000 osób.

 • Smart TV odpowiadał za 50% czasu oglądania

 • Urządzenia do przesyłania strumieniowego (ROKU, Apple TV Boxy itp.) stanowią 21%

Zaangażowany

 • Super Mario Bros: 57% uważa, że ​​w ciągu 5 dni zdobędziemy ponad 130 milionów dolarów – nie jest to zbyt duże przekonanie… ale powiedziałbym, że jest to ogólny optymizm.

 • powietrze: Zdecydowanie miesza się tutaj śledzenie – większość (46%) twierdzi, że pozostanie na swoim torze od 16 mln USD do 19 mln USD, chociaż „mniej niż 16 mln USD” było na drugim miejscu z wynikiem 31%.

 • Sandler dominuje pod względem oglądalności filmów NETFLIX na całym świecie dzięki swoim dwóm (jak dotąd) najlepszym filmom, a regionalne hity pojawiają się w Indiach i Korei. Plus spojrzenie na 10 filmów Sandlera teraz w najpopularniejszej usłudze przesyłania strumieniowego na świecie.

 • SEARCHLIGHT podsumowuje najlepsze występy w swojej rockowej operze.

 • Partnerzy LIONSGATE w trzecim centrum produkcji audio.

 • Zestawy odlewów A24 do następnego zdjęcia Ti West.

 • De Niro znów pojawi się w telewizji.

 • WrestleMania Daje WWE w USA impuls, a także dodaje AMAZON do DIRECTV dla biznesu… hm, biznesu i nie tylko.

O: Gratulacje Justin Long i Kate Bosworth są teraz zaręczeni.

Zaangażowany

Deal Dance Murraya jest zdecydowanie w Top 5. przez Giphy

READ  „Operacja Gwizdanie”: najnowsze informacje o polskim filmie dramatycznym