Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samuel W. Palmeti | Wiadomości, sport, praca

East Liverpool – zmarł Samuel W. Balmenty, z Kalkuty, we wtorek wieczorem 2 listopada 2021 r. w Domu Hospicjum w Polsce. Miał 93 lata.

Urodzony w Chester 15 czerwca 1928, był synem zmarłego Philipa i Artie Bell Noish Balmenty

Członek Chester High School w 1946 roku, był weteranem amerykańskich sił powietrznych podczas wojny koreańskiej, gdzie był radiooperatorem w Afryce Północnej. Pracował jako Service Supervisor w TK Roofing, gdzie pracował przez 40 lat. Po przejściu na emeryturę Sam był kierowcą szkolnego autobusu w Dystrykcie Columbiana.

Poprzedziła go jego żona Betty J. Kelly Palmenti zmarła 27 sierpnia 2014 r. Para pobrała się 1 maja 1965 r. Trzy siostry, Margaret Adams, Josephine Andrews i Joan Palmenti, również poprzedziły jego śmierć.

Jego synowie pozostali, aby go upamiętnić: dwie córki Mary Gatchell i jej mąż Alan z Salem oraz Kelly Grafton (Mark Williamson) z Richmond, z dwoma synami, Philipem Palmenti (Laurie Smith) z Rogers oraz Johnem Palmenti i jego żona Chris z Nigley. Jest dziewięcioro wnucząt i czworo prawnuków.

Przeżył także trzy siostry, Faye Stovko z Cleveland, Phyllis Bryan z Batesville w stanie Indiana i Mary Frances Simmons z Cape Coral na Florydzie.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić w czwartek wieczorem Dom Pogrzebowy Dawsona, gdzie rodzina będzie tam w godzinach 17:00-20:00. Peter Halladig odprawi nabożeństwo pogrzebowe dla chrześcijan w piątek o godzinie 11:00 w diecezji Świętej Trójcy. Pogrzeb odbędzie się w Columbiana County Memorial Park, gdzie Tri-State Veterans Burial Group odprawi honory wojskowe.

Po nabożeństwie przyjaciele i rodzina spotkają się w Dawson Family Fellowship Center.

Odwiedź stronę poświęconą pamięci Sama i przekaż mu kondolencje pod adresem www.dawsonfuneralhome.com.

11.04.21